Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 Oswietlenie wnetrza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po przelozeniu (przecieciu) kabli do modulu komfortu (oryginal) z centralki (oryginal) dziala mi tylko centralka a swiatlo wewnetrzne wlacza sie tylko gdy przelacze przycisk aby swiecilo na stale. Dodam ze mam 5 kabli (w 6-pin zlaczce) w podsufitowce obok szyberdachu (elekryczny) od prawej:

fioletowo/bialy -> + po stacyjce

brazowy -> masa caly czas

brazowo/czarno/zolty -> + caly czas

czerwono/bialy -> + caly czas

brazowo/szary (chyba) -> + caly czas

Dodam ze po zamknietych czy tez otworzonych drzwiach nic sie nie zmienia. Podkreslam ze wymienilem centralke na modul komfortu wiec moze cos zle podlaczylem, moge opisac krok po kroku gdzie, jakie kable wpialem z tej bialej kostki (stara centralka) moje BMW to E36 1996

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

[ Dodano: 28 Styczeń 09, 20:28 ]

Widze ze nikt nie mial podobnego problemu... to moze ktos bylby na tyle mily i sprawdzilby jak wygladaja u niego napiecia na kablach w suficie kolo lampki, bylbym bardzo wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie widze pomocnej rady... czy to znaczy ze serwis mnie czeka przez glupia lampke bo przyznam ze wieczorem jest to troche klopotliwe zeby za kazdym razem recznie oswietlenie wlaczac

[ Dodano: 3 Luty 09, 19:20 ]

Prosilbym o kontakt jesli ktos podlaczal juz u siebie modul komfortu w E36 rok produkcji po 1995 moze byc na PW lub w temacie bo naprawde mam z tym swiatelkiem problem i nie wiem jak go rozwiazac

dodam ze wiem w czym tkwi problem, na kablu braz/czar/zol po otwarciu drzwi powinna pojawic sie masa co sie niestety u mnie nie dzieje (u mnie jest caly czas plus) wiec co zrobic z tym fantem? wg schematu idzie tam czarno/czerwony od komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...