Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Prośba o fotki E30 z czarnym dachem


PiterOKL

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje fotek bmw e30 w nieistotnej wersji nadwozia i niewaznym kolorze ale z czarnym dachem. oczywiscie najlepiej gbyby te auto bylo srebrne i coupe (tak jak moje), ale kazde inne zdjecie rowniez sie przyda. jako, iz mam zle pomalowany dach, a raczej od myjni poniszczyl sie (tak juz kupilem samochod) to postanowilem przemalowac dach na czarno :roll: ciezko bedzie dobrac srebrny kolor, dlatego zdecydowalem sie na czarny dach + czarne szyby. jak to wg Was bedzie wyglądać w mojej E30? fotka mojej bmw ponizej, a ja czekam na jak najwieksza ilosc fotek :) po prostu chce zobaczyc jak to bedzie wygladac :)

interesuje mnie dach czarny i slupki. ewentualnie jezeli ktos umie robic VT to chetnie bym zobaczyl czarny dach, czarne słupki, czarne szyby i czarne lusterka (zeby sie nie odznaczaly kolorystycznie) na swoim bmw :)

PiteR-KlbPiteR-Klb66563601074061048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował z tym zabiegiem malowania dachu i lusterek na czarno. Moim zdaniem to nie będzie dobrze wyglądało a wiem to z doświadczenia mojego kolegi , którego auto nie było malowane w taki sposób jak Ty chcesz pomalować, ale było malowane po skosie na 2 kolory i nie wyglądało to za dobrze <bmw_4> Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest pryśniecie dachu na na standardowy kolor i nie ładowanie się w wątpliwe zabiegi malowania samochodu, które mogą przynieść więcej szkody jak pożytku ale to moje zdanie, a decyzja należy do Ciebie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30tka coupe chyba nawet srebrna z czarnym dachem + słupki (wyglada troche jak

cabrio z daleka) jezdzi po wrocku , przynajmniej raz na 2 tygodnie ja mijam na

legnickiej.

Tylko pytanie czy chodzi Ci o malowanie całosci łącznie ze słupkiem przednim ??

(moim zdaniem to raczej kichowato bedzie wyglądało jakbys miał szczepiony dach)

Czy chcesz ją wymalowac zeby wyglądała tak jak cabriolet ?

(czyli przednie słupki i lusterka zostaja w takim kolorze jak teraz)

to juz by było lepsze rozwiązanie , przynajmniej jakos by to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, szczerze to mam zjechany lakier na dachu bo od myjni automatycznych są ''dziury'' w lakierze (odpryski do podkladu) wiec bede musial go zrobic i pomalowac. nie mam zamiaru malowac calego auta, bo wg mnie nie warto :) jak cos to tylko dach, slupki, lusterka a do tego czarne szyby. nie chce malowac na srebrno bo ciezko dobrac srebrny kolor, pozniej moze sie odznaczac bo inny odcien, dlatego mysle nad czarnym. co do setupu jak cabrio (Twoja wizja Modrulec) tez jest ciekawa. z daleka wygladalby jak cabrio. narazie sie zastanawiam co z tym zrobic :)

na forum E30 jedna osoba podrzucila mi link do filmiku z E30 z czarnym dachem. spodobalo mi sie to :)

http://vimeo.com/2439267?pg=embed&sec=2439267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum E30 jedna osoba podrzucila mi link do filmiku z E30 z czarnym dachem. spodobalo mi sie to

Jak zawsze kwestia gustu :wink: dla mnie to wygląda jakby był dach na szybko

szczepiony z innej budy , moim zdaniem lepiej się prezentuje wersja a'la cabrio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterOKL, cos Ty tam znowu wymyslil z tym dachem? :D

Wydaje mi sie ze zadna rewelacha to to nie bedzie.

Dla mnie to ta czerwona e30 wyglada jak stary ford taunus.

Oczywiscie sa gusta i gusciki i to jest indywidualna sprawa

kazdego wlasciciela jak wyglada jego wozek.

W sumie to prosiles tylko o fotki,ale wtracic z mojej strony "swoje 5 groszy" nie zaszkodzi.

Ale Ty jak widze decyzje juz podjales wiec pozostaje mi tylko zyczyc Ci powodzenia!

Jak znajde jakies foty to podrzuce.

pozdrowionka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście średnio się widzi taki zabieg... Kojarzy mi się strasznie z tuningiem "made in japan" al'a "drift kings" ;) Czerwona to jeszcze, jeszcze... Ale nad srebrną taka jak Twoja bym się mocno zastanowił. Ale to tylko moje zdanie...

szczerze to mam zjechany lakier na dachu bo od myjni automatycznych są ''dziury'' w lakierze (odpryski do podkladu) wiec bede musial go zrobic i pomalowac. nie mam zamiaru malowac calego auta, bo wg mnie nie warto

Kto mówi o malowaniu całego auta? Wystarczy, że znajdziesz dobrego lakiernika a zrobi Ci na dachu cud, miód i malinę... Są magicy w tym fachu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...