Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kopalnia zlota - zlomowisko BMW


Tomski

Rekomendowane odpowiedzi

Juz dawno sie chcialem z wami podzielic miejscem w ktorym chcialbym pracowac :D .Jest to zlomowisko BMW,zajrzyjcie do zakladki BMW breakers yard aby zobaczyc jakie aktualnie fury rozbieraja.Serce sie kraja,bo u nas to by jeszcze wyklepali i jezdzili nastepne 10 lat.

http://www.fabdirect.com/default.asp?id=116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontuja tam tylko bmw.To jest znany zlom,zreszta jak zerkniesz dalej na zdjecia i nagrody itp.Ceny sa napewno tansze jak u dealera,ale uwazam ze za niektore rzeczy to i tak sobie slono licza.No ale coz firma tez musi zarobic.

Jaksi czas temu byl tam krotki filmik z seria 1 po najechaniu przez cos duzego.Auto bylo na chodzie a potem gosc fimowal licznik..auto mialo 96 mil przebiegu.Chyba gosc dobiero wracal do domu z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG!! Obejrzałem tylko "Breaking Now" i już mam dość... :shock: Nie polecam fanom marki o słabych nerwach. Co 2ga to nówka sztuka! A jak zobaczyłem tą E24...? Kasyk... I załamka... :P

Dokladnie zalamka.Te fury albo nie przeszly przegladu i wlasciciel nie chce wydawac kupy kasy na wymiane czesci,albo sa "wypisane" przez ubezpieczalnie ktora tez uwaza ze koszt jest duzy w porownaniu do wartosci auta.

Ps.Dla tych o mocnych nerwach sa jeszcze u dolu zdjecia archiwalne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,dokładnie 3km od miejsca w którym mieszkam jest bardzo podobne złomowisko,ale nie dla jednej konkretnej marki. W każdym razie auta od nowiutkich po kilkunastoletnie idą na żyletki mimo,że w Polsce zrobilibyśmy je w kilka dni(niektóre nawet w jeden). Tak jak Tomski pisał,za dużo kosztują części,żeby auto przeszło przegląd lub ubezpieczalnia wypłaciła takie odszkodowanie,że gość już nie potrzebuje naprawiać auta. Niektórzy np.uważają,że auto po wypadku(maska,zderzak,błotnik,lampa,fartuch błotnika) już nie będzie prosto jeździło i nie będzie bezpieczne. Jak tam jadę czasem coś obejrzeć to tak mnie ściska z żalu. Do tego mają kierownicę po dobrej stronie! Niestety Norwegia nie jest w Unii(może i na szczęście) i auta tutaj są drogie,a przywiezienie do Polski zupełnie się nie opłaca z powodu cła i innych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem....tez chcialbym tam pracowac :D

Wybor czesci jest niezly.

Do BMW maja chyba wszystko,co?

Czy te ceny sa jakies normalne w porownaniu do innych angielskich cen czesci?

W Wojkowicach koło Wrocka, też są magicy, którzy tylko i wyłącznie bmw rozbierają, mało tego, ceny części mają jak najbardziej przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wojkowicach koło Wrocka, też są magicy, którzy tylko i wyłącznie bmw rozbierają, mało tego, ceny części mają jak najbardziej przystępne

Dobrze wiedziec bo bede potrzebowal pare rzeczy do mojego auta.

Napewno tam kiedys podskocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...