Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


malowanie felg


el_banano

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu nosze sie z zamiarem pomalowania felg na czarno, ale jakoś mam mieszane uczucia co do tego, już sam nie wiem czy malować czy nie:/ miałem troche czasu i sie pobawiłem w paincie i pomalowałem je i chciałem sie zapytać was co o tym sądzicie, Czy warto czy nie, nadmienie że felgi to MOMO i moge śmiało powiedzieć że są w bardzo dobrym stanie, nigdzie nie zajechane o krewężnik, nie porysowane nie pogięte.

Jak pomalowąłem to nawet elegancko wygląda ale jeszcze mnie to do końca nie przekonuje, nie wiem czy nie szkoda felg na to.

Co wy o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gi też w sumie to tak powolutku realizuje plan shadow line lampy już powymieniałem :) i po załatwieniu spraw mechanicznych mysle nad felami. tylko wahamsie bo nie wiem czy nie szkoda tych felg bo sa w bardzo dobrym stanie. jeszcze sie też zastanawiam nad pomalowaniem nerek na czarno no i jeszcze lekko przyciemnić szyby i już konkret bandit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te fele zostawil takie,jakie sa w oryginale.

No chyba ze:

w sumie to tak powolutku realizuje plan shadow line
to wtedy juz inna gadka.

Pozatym na tym zdj.co przerabiales na kompie wyglada to jak pomalowane na czarno kolpaki.

Zeby faktycznie zobaczyc jak bedzie to wygladalo musialbys je naprawde pomalowac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Ja tez mam mieszane uczucia co do tego malowania ... moim zdaniem ten wzór

felg (bez parapetu) srednio sie do tego nadają :|

Jak juz koniecznie chcesz robic blak stajla to sprzedaj te fele a kup cos z parapetem

lepiej to bedzie wyglądało niz malowanie tych co masz w tej chwili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym na tym zdj.co przerabiales na kompie wyglada to jak pomalowane na czarno kolpaki.

Zeby faktycznie zobaczyc jak bedzie to wygladalo musialbys je naprawde pomalowac. :D

no wyglądają tak bo raczej grafik ze mnie marny a w paincie to tylko tyle udało mi sie zrobić :) myślałem tez żeby te sprzedać i kupic coś z parapetem tylko nie bardzo wiem co by najlepiej posowało :/ moze macie jakieś propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
myślałem tez żeby te sprzedać i kupic coś z parapetem tylko nie bardzo wiem co by najlepiej posowało :/ moze macie jakieś propozycje??

Brock B1 , nawet ostatnio widziałem na alledrogo maźnięte juz na czarno , nawet

fajnie to wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem tez żeby te sprzedać i kupic coś z parapetem

To wlasnie chcialem Ci zaproponowac.

Uwazam,ze czarne fele z parapetem wygladaja o 100% lepiej.

A co bys powiedzial na cos w tym stylu :?:

Jak dla mnie to czarny z czerwonym wyglada zajebiaszczo <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te co tomek V8 zaproponowłą też wyglądają konkretnie podobne miał serek na swoim i elegancko to sie prezentuje tylko ile one kosztują ?? :/

Kosa dał dobrą propozycje i przede wszsytkim w zasięgu moich wydatków że tak powiem no i parapet konkretny :) taka opcja bardziej mi sie widzić sirodek na czarno i rant srebrny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiasz się czy nie szkoda felg a przecież nie robisz im żadnej krzywdy , one teraz też są pokryte lakierem , jeśli masz środki i sam się tym zajmiesz to cały koszt to tylko cena lakieru :)

Ten model faktycznie nie za bardzo pasuję pod czarna farbę , jakiś parapet jak najbardziej by podszedł 8)

Serkowe felgi były jakiś czas temu na sprzedaż , może to aktualne jeszcze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam takie coś http://cgi.ebay.de/MK-MOTORSPORT-MK-1-BMW-Alu-Felgensatz-7-5-x-16-ET35_W0QQitemZ200307557914QQihZ010QQcategoryZ9888QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Są NOWE, nie drogie i zawsze można w kolor wrzucić. Miałem te fele założone na e36 i elegancko wyglądały <bmw_1>

A tutaj porównanko <bmw_1>

dsc03176yh5.jpg

dsc03169ih1.jpg

dsc03166ni1.jpg

dsc03165ye4.jpg

PS wtedy jeszcze bez dekli uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie chce czarny środek i polerowany rancior gigancior :)

na początku rozmyslałem nad kupnem tych felg od KOSY ale jednak walec 225 jest jak dla mnie z duży i by chyba kiepsko pasował. Jak dla mnie to max 215 a najlepiej to 205. czas pokarze, co i jak. A swoją droga co wy o tym sądzicie?? Taka felga i walec 225..... 215....czy 205 :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...