Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Walnieta przepływka?pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis po pracy wsiadlem do auta i po przejechaniu 2 km cos go walnelo.Po odpaleniu tylko chwile chodzi na wolny i potem gasni,maproblem z wkreceniem siena obroty a podczas jazdy zachowuje sie tak jakby nie palil na wszystkie swiece lecz po chwila deptania ciagnie dalej,natomiast gdy na wolnych obrotach odłacze mu przeplywke silnik zaczyna pracowac idealni.nie buja nim i rowno chodzi.prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnij przepływomierz i zobacz czy klapy nie wywalilo. Ja tak miałem w poprzednim BMW w którym miałem LPG. Też miałem klape antywybuchową i nic nie dało:) Za którymś razem tak mi walnelo że w srodku z przeplywomierza i z obudowy filtra nie było co zbierać. Mozesz jeszcze delikatnie zatkac wlot powietrza i wtedy zobaczysz. Jak zacznie normalnie chodzic tzn. ze dostaje wiecej gazu i klapa na 100% jest uszk. Ja tam odrazu bym to rozebrał bo wiem jak to u mnie wyglądało a lepiej żeby nawet najmniejszy kawalek aluminium nie dostał się do środka silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie u siebie.

Zapaliłem normalnie autko chodziło ok az nagle wystrzał z gazu, zatrzymałem sie otwieram maske i patrze wszystko ok ale samochód nie cgciał juz chodzic dobrze ani na gazie ani benzynie. pozjechalem do mechanika i okazało sie ze w przepływomierzu w środku jest taka klapka która sie wcha w zależności od ilości obrotów i miałem tam wystrzał gazu i poprostu rozwaliło mi ta klapkę całą pogięło i to była przyczyna

kupiłem nowy przepływomierz i od szczała pali i chodzi normalnie

Sprawdz przepływomierz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy na gazie auto chodzi idelnie problem ten polega na tym ze na Pb nie chodzic.Dzis zmienilem przeplywke po odpaleniu przez 10 min bylo ok potem problem wrocil ale tylko raz,po malej przejazdzce i prez przeszlo 2 godzinne chodzenie motoru na wolnych nic juz zlego sie nie wydarzylo,troche tego nie rozumiem,czy moze komp potrzebowal chwile czasu by wykryc dobry przeplywomierz?

[ Dodano: 18 Luty 09, 19:14 ]

Mordulec, 316 m43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...