Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW e39 z Poznania kto ją zna???


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dobry kolega przymierza się do kupna tego autka.Czy jest ktoś z Poznania kto kojarzy to auto i wie czy warta jest zachodu?Sprawa dość pilna więc proszę o pomoc.Pozdro.

http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-520-e39-super-stan-2-0-9918154.html#731dbbb5196c0120,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze skoro to auto jest z poznania to nie ma sensu wcale tam jechać. Ich auta to ja mogę oglądać jak mi do domu przyjadą a nie kit przez telefon żenią. Oni maja jakieś aparaty foto od ruskich ze robią zdjęcie złomu a wychodzi fabryka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni maja jakieś aparaty foto od ruskich ze robią zdjęcie złomu a wychodzi fabryka :mrgreen:

Bardzo trafna uwaga. Ja też nie kupie już nigdy auta od Poznaniaka (jednak handlarzami to oni są tylko z nazwy bo sprowadzają złomika i robią go pod sprzedaż, nie raz tak miałem i widziałem jak to jest). Są normalni ale to trzeba szukać i jeszcze raz szukać.

Ten rejon jest głownie nastawiony na handel autami. A jak z tymi autami to każdy wie.

Nie chce nikogo ("Poznaniaków") obrazić tym co napisałem, ale taka prawda. Wiadomo nie pisze tu o każdym, a o tych "złych i nie dobrych" handlarzach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWV, zgadzam sie z Tobą. masa rozbitkow i masa komisow z ''bezwypadkowymi'' autami. chociaz ojciec kupil bmw w okolicach poznania, ja tez - ale nasze auta nie byly sprowadzone w ostatnim czasie do Polski i sprzedawane na handel. ojca bmw przywieziono do polski w 2000r a moje 2002r. nie mowie ze nasze auta są bezwypadkowe (ojca z tylu bylo robione, a moje cale malowane) ale nie byly one w ostatnim czasie na handel (byly kupowane od osob prywatnych) ale wiem jak tamte rejony wygladaja - komis przy komisie, blacharstwo w co drugim domie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisów jest tam na prawdę sporo i często jeden "lepszy" od drugiego ;)

Raz jak byłem w tamtych rejonach kupować auto koleś do nas że nie bite...my ok ok ale chcemy sprawdzić, idziemy za dom a tam z 8 rozbitych i pociętych aut (między innymi model tego po który byliśmy) i oczywiście pomieszczenie do malowania :P. Od razu wyszło że bok był robiony - no ale jak on twierdził to już tak było, tak je przywiózł z Włoch, itd :P

trzeba na nich uważać, bo wielu bywa zwykłymi oszustami <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...