Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wrocław - E39


M@ły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów śmigiełek :)

Jestem przed zakupem swojej pierwszej Buni i szukam czegoś sensownego!

Mam wielką prośbę o sprawdzenie tego samochodu mam troszkę daleko a nie chciał bym się

rozczarować :P

http://www.moto.allegro.pl/item562920746_bmw_530_d_individual_220_km.html

Za wszelką pomoc dziękuje z góry

Pozdrawiam

M@ły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzymy go z wierzchu osłuchamy itp, ale na allegro możesz zamówić inspekcje pojazdu za 99 PLN brutto

Jak uwiarygodnić opis pojazdu?

Opis pojazdu wystawionego w motoAllegro można zweryfikować zamawiając jego inspekcję. Może to zrobić zarówno Sprzedający, który chce uwiarygodnić swoją ofertę, jak i Kupujący.

Inspekcja pojazdów to usługa, którą prowadzimy we współpracy z firmą Inter Partner Assistance. Polega na kontroli zgodności faktycznego stanu technicznego pojazdu z informacjami podanymi w ofercie. Specjalista dokonuje oględzin samochodu bezpośrednio u sprzedającego, a następnie udostępnia zainteresowanemu dokumentację składającą się z protokołu inspekcji i fotografii pojazdu.

Dlaczego warto zamówić inspekcję?

* Jeśli kupujesz:

Inspekcja pojazdu jest dobrym wyborem w sytuacji, gdy nie masz czasu obejrzeć pojazdu osobiście lub wiąże się to z kosztowną podróżą. Rzeczoznawca obejrzy go za Ciebie i dostarczy Ci szczegółowy opis wraz z fotografiami i protokołem inspekcji.

* Jeśli sprzedajesz:

Inspekcja jest idealnym narzędziem podnoszącym Twoją wiarygodność i potwierdzającym zgodność Twojego pojazdu z przedstawianym opisem. Po otrzymaniu wyniku inspekcji będziesz mógł umieścić raport na stronie z ofertą, potwierdzając w ten sposób stan sprzedawanego pojazdu.

dostaniesz opis wszystkich usterek fotki itp. myślę że nie kosztuję dużo a masz już jakąś podstawę

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Dobra zrobię w ten sposób niech człowiek podjedzie i już.

Ale jak by ktoś oglądał te autko wcześniej to też chętnie wysłucham czegoś na jego temat.

To mamy oglądac to auto czy , bierzesz rzeczoznawce ? Najlepiej jakby ktos sie jeszcze

znalazł do oględzin kto ma 3 litrowego dizela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem zainteresowany waszą pomocą :) :mrgreen:

Gość na razie jest po za zasięgiem telefonu chyba bo nie odbiera itp.

Fajnie by było jak by był ktoś z 3.0 dezelem :)

bmw_beer

[ Dodano: 28 Luty 09, 20:34 ]

Koledzy już nie aktualne :)

Zakupiłem skrzydełka w m-pakiecie :P czekam na lepsiejszą pogode to fotki jakieś zapodam ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Oczywiście że jestem zainteresowany waszą pomocą :) :mrgreen:

Gość na razie jest po za zasięgiem telefonu chyba bo nie odbiera itp.

Fajnie by było jak by był ktoś z 3.0 dezelem :)

bmw_beer

[ Dodano: 28 Luty 09, 20:34 ]

Koledzy już nie aktualne :)

Zakupiłem skrzydełka w m-pakiecie :P czekam na lepsiejszą pogode to fotki jakieś zapodam ;)

Pozdr.

To pochwal sie co kupiłes bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...