Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


swap bmw e30


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i prosze o pomoc bo mam e30 :D i wsadziłem do niego silnik 2.5 24v na podwójnym vanosie 8) i mam problem z serwem :( bo orginalne sie nie miesci :| i mam pytyanko czy serwo z innej bedzie pasowało i czy chamulce będe musiał zmienac na mocniejsze ;0 dzieki wszystkim z gróry pozdrawiam adax :) bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co do hamulcow seryjnie byl silnik 2,0 136KM

Które <bmw> 2l miało 136kM :?: Pokaż mi choć jedno takie seryjne :?: :idea: Co do reszty zgadzam się z Tobą że seryjne mogą nie podołać :!:

ja ten silniczek nawed mam przygotowany pod turbo

To jak go przygotowałeś bo nie bardzo rozumiem. Przygotowany w sensie że jest, czy przygotowany w sensie ze zakuty, jakoś wzmocniony, czy chociaż wyremontowany :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
silnik został odpręzony czyli wzmocniony

Jedno nie ma z drugim nic wspolnego :?

przy turbinie musi byc silnik odprężony , jesli teraz go odprężyłes i jezdzisz tak to

dla mnie to kompletny bezsens :|

A Sowa się pytał czy przynajamniej doprowadziłes go do stanu serii czyli pouszczelniałes

sprawdziłes głowice itp itd ...................... zakuwanie to jeszcze inna bajka ale tego

to raczej na 100% nie robiłes skoro piszesz ze "odpreżyłes silnik = został wzmocniony"

A moc M20B20 to było raczej 129KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamulcow seryjnie byl silnik 2,0 136KM

Które <bmw> 2l miało 136kM :?: Pokaż mi choć jedno takie seryjne :?: :idea: Co do reszty zgadzam się z Tobą że seryjne mogą nie podołać :!:

ja ten silniczek nawed mam przygotowany pod turbo

To jak go przygotowałeś bo nie bardzo rozumiem. Przygotowany w sensie że jest, czy przygotowany w sensie ze zakuty, jakoś wzmocniony, czy chociaż wyremontowany :?:

Przepraszam moj blad :oops: serynie bylo: E30 320i (kat) 1987-1991 MAN 5 ZI-R6 129KM przy 6000 odr/min 164NM przy 4300 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: ale tu historie powstają. Odprężenie silnika go wzmacnia,no,no. adaho 136 PS to mam moje mondeo 2.0. Tak jak koledzy piszą M20B20 to 129kuca. Ale: "mylić się jest rzeczą ludzką,powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej" - tak mawiał dyrektor w mojej szkole średniej,który uczył mnie "mechaniki technicznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...