Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


co o tym sadzicie e36 ?


AWV

Rekomendowane odpowiedzi

Auto kupiłem w 2005 roku w czerwcu z przebiegiem 115500km. Jeżdżę TIR-em w systemie 4/1 (4tyg trasa/ 1tydz dom) i tylko przez ten 1 tydzień w miesiącu autem się poruszam, stąd ten przebieg. Chcę zmienić na E46 320d, dlatego sprzedaję. Pozdrawiam.

hmm... rzadko bywa w domu a chce zmienić na diesla hmm... zastanawiające :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Auto kupiłem w 2005 roku w czerwcu z przebiegiem 115500km. Jeżdżę TIR-em w systemie 4/1 (4tyg trasa/ 1tydz dom) i tylko przez ten 1 tydzień w miesiącu autem się poruszam, stąd ten przebieg. Chcę zmienić na E46 320d, dlatego sprzedaję. Pozdrawiam.

hmm... rzadko bywa w domu a chce zmienić na diesla hmm... zastanawiające :?: :?: :?:

Jak lata Koniem to na cholere mu benzyniak , tak jak pisze Banan akurat w tym

przypadku gosc bedzie tankował za frajer , moim zdaniem warto sie zainteresowac

13 tys troche duzo jak za japończyka ale jak jest w dobrym stanie to czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No liczę, że z ceny zejdzie (skoro mu zależy na sprzedaży). Martwi mnie tylko jedno - to auto już trochę stoi na necie :( no ale warto je oglądnąć więc w nast tygodniu podjadę :)

z ceny chce zejść bo planuje wstawić tam fotele inne (od M albo przynajmniej pól kubły) i jakieś felaśki dobre dać ;) nie liczę już zmiany oleju itp :P

[ Dodano: 25 Luty 09, 03:51 ]

Info od właściciela (nie całe) :P :

Te zdjęcia z ogłoszenia są robione jakoś we wrześniu, i jedno co się zmieniło, to pękł zderzak w dwóch miejscach, po tym jak ktoś w nocy manewrował pod moim blokiem...

... wymieniałem przednią chłodnicę, bo była gdzieś jakaś dziurka, przez którą się zapowietrzał układ chłodzenia i grzało się auto... <-- muszę się dowiedzieć czy się przegrzał bo jak tak to du***

Wymieniałem łożysko tylne prawe, bo było głośne, i był wymieniony olej w przekładni most tylnego. Ostatnią rzeczą jaka była wymieniona, to tylne klocki hamulcowe. To wszystko było robione w latach 2005-2006, od tamtego czasu nic nie robiłem poza wymianą oleju...

Błotnik to nie problem bo mam kolesia co "spawa plastik" za dobre pieniądze i robi to dobrze :)

to parę fotek, proszę was o opinie bo już na serio podchodzę do tego auta (zaraz po tym jak sprzedam swoje) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik to nie problem bo mam kolesia co "spawa plastik" za dobre pieniądze i robi to dobrze

rozumiem,że chodzi o zderzak. Nie wiem czy to wogóle plastik(ABS czy jak to się tam zwie) czy jakiś laminat,żywica i nie da się posklejać. Lewa lampa(od kierowcy) jest na nieoryginalnych wkrętach,ale to może nic ważnego. Przyjrzyj się jej dokładnie,np.czy pod maską znajdziesz jakiś ślad gdzie mogło się kończyć malowanie. Obejrzyj lampy czy są takie same(firma itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wymieniałem przednią chłodnicę, bo była gdzieś jakaś dziurka, przez którą się zapowietrzał układ chłodzenia i grzało się auto...

Pierwsze co to w oczy rzuca się ten zderzak, tak bez powodu raczej nikt nie zmienia na laminat?!

kolega kiedys pracowal u jego ojca w warsztacie i ztego co pamietam to przodem zawinal sie na slupie

I tu raczej będzie odpowiedź. Najlepiej będzie sprawdzić geometrię na jakiejś dobrej stacji diagnostycznej z dobrym sprzętem no i podłużnice czy były sztukowane :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E34-Patryk masz racje pomyliłem się nie błotnik a zderzak :P

Lampy dla mnie to nie są od tego modelu (takie występują seryjnie w Compact i Touring - są niższe o 5mm od tych z sedana i coupe).

Do tego naklejka na kielichu, oryginalnie jest metalowa przykręcana do góry nogami i chyba po drugiej stronie jak w tym przypadku.

Co do zderzaka to nie jest to dla mnie najważniejsze i jak bym już zakupił furke to na końcu się nim zajmę.

Jak już pojadę to oglądać to powiem prosto z mostu jak ja to auto widzę i tyle, zobaczę co mi powie właściciel.

Nie liczę na auto bez żadnego puknięcia bo będę takiego szukał rok a ja chce pod koniec marca Coupe :P no ale zobaczymy jak to się poukłada - czy coś znajdę.

Auto ma jechać prosto i ślady ewentualnej kolizji mają być niewidoczne ;) do tego silniczek igiełka i będzie super (no i nie ma mi trzeszczeć i kwęczeć :P )

Zastanawiam się nad tym kolesiem co sprawdza auto za 100pln z otomoto - zawsze coś pomoże a przy tej kasie co się daje za auto to taka kwota nie jest dramatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc to pierwsze widziałem i myślałem nad tym ale... kawał drogi ode mnie no i pewnie celowo przebieg nie jest podany ;) - ale auto wygląda naprawdę zacnie :D

drugie też fajne ale trochę duży przebieg (w sumie normalny jak na te lata) hmmm... trochę mi te fotele nie pasują bo miałem takie i się ślizgałem dość na nich :P

trzecie ten IS-ik trochę silniki nie R6 nie trafiają do mnie...

czwarte heh gdyby tam silnik 2.0 był to normalnie bym wyruszył :D super wygląda i zaj*** wypas w środku

piąte jest bez Vanosa a szkoda, ogólnie szukam czegoś od 96 w gorę ;)

ale dzięki wielkie za linki <bmw_2> bmw_beer <bmw_2>

jak coś ciekawego znajdę to umieszczę obiekt do oględzin :)

ps.a może ktoś szuka Compact-a 323TI ? :P

[ Dodano: 26 Luty 09, 15:24 ]

A może coś takiego (tylko pewnie kat, ale czekam na wasze opicie) :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7702043

trochę tylko mi się wydaje, że autem zajmuję się handlarz bo taki rejon, ehhh

[ Dodano: 27 Luty 09, 01:49 ]

No i doszło jeszcze to (jest trochę daleko ode mnie więc czekam na opinie).

Rocznik też nie za młody ale wygląda obiecująco.

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics2/sprzedam-e36-325-coupe-vanos-szpera-vt10883.htm#83586

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sporo lepiej czekać na jakaś okazję :)

ja dalej szukam mojej wymarzonej Coupe ;)

[ Dodano: 4 Marzec 09, 08:00 ]

A co powiecie o tym ? tylko nie patrzcie na felgi bo jak da radę to kupuje auto bez nich (brak $) :( :

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7954756

[ Dodano: 4 Kwiecień 09, 12:08 ]

NOWE : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8284390

Możecie coś od siebie napisać o tych cacku :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...