Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kmputer Pokładowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

e30 316i rok 91 to mój sprzęt, nie mam w nim jednak komputera pokładowego, kieruję więc do Was pytanie, czy jest możliwość założenia OBC, jakie sa tego koszty, czy to się opłaca, czy lepiej kupić od razu z komputerem?

Zapewne gdybym kupował nową z komputerem, zmienilbym silnik na większy i z vanosem. Komputer tez trzeba wtedy wymienić? Czy Vanos sie oplaca? Chce zainwestować w swoją ale się zastanawiam czy jest sens.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe i pewnie się skuszę. ale chcialbym jeszcze uzyskac odpowiedz na resztę moich pytań, chociaż przy zamontowaniu tego komputera koszt jest niewielki, czyli wtedy mogę zainwestować w swoją...

nadal czekam na odpowiedzi, podpowiedzi ;)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
e30 316i rok 91 to mój sprzęt

czyli raczej bieda edyszyn , raczej OBC podłączysz ale to najprostsze do tego

pełnego OBC trzeba chyba wiązke pociągnąc

czy lepiej kupić od razu z komputerem?

Chcesz zmieniac auto tylko dlatego ze nie ma komputera pokładowego ?

Zapewne gdybym kupował nową z komputerem, zmienilbym silnik na większy i z vanosem.

Do tej co masz teraz tez mozesz zrobic swapa i w sumie nie bardzo rozumiem co

ma jedno do drugiego OBC do swapa w tym przypadku ?

Komputer tez trzeba wtedy wymienić?

O jaki komputer pytasz , sterownik silnika czy OBC bo widze ze troche sie to

przeplata w Twoich pytaniach ...

Czy Vanos sie oplaca?

Tego to juz kompletnie nie rozumiem , o co konkretnie pytasz ?

Chce zainwestować w swoją ale się zastanawiam czy jest sens.

Wczesniej piszesz ze chcesz zmieniac auto takie które ma OBC a tutaj pytasz o

inwestowanie w obecne ??

Rozjasnij troche obraz bo z chęcią odpowiem na Twoje pytania pod warunkiem ze jakos

je doprecyzujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mieć 'biedy edyszyn', zależy mi na pokładowym a stan mojej fury bez rewelacji. więc zastanawiam się czy lepiej kupić drugą już z kompem w lepszym stanie i w nią zainwestować.

Kupiłem ją za niewielkie pieniądze więc chcialbym wiedzieć jaki jest koszt zalozenia pokladowego.

Ale równiez chce wymienic silnik, tak wiec w swojej dopiero po swapie zamontowalbym pokladowy, chyba że tutaj znaczenie ma sterownik silnika. Wybacz mi niewiedzę ale dopiero wkraczam w świat mechaniki.

Jeśli byłbyś taki uprzejmy mógłbys mi to trochę wytłumaczyć ;>

[ Dodano: 24 Luty 09, 21:20 ]

vasu napisał/a:

Chce zainwestować w swoją ale się zastanawiam czy jest sens.

Wczesniej piszesz ze chcesz zmieniac auto takie które ma OBC a tutaj pytasz o

inwestowanie w obecne ??

Odwrotnie. Chcę zainwestować w swoją, ale sie zastanawiam czy nie lepiej kupić w bogatszej wersji i tam sie bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego czegoś zielonego nie chciałbym nawet w maluchu. Jak to jest zrobione,wygląda jakby ktoś sam w domu to produkował i nie miał za bardzo z czego poskładać. Co do inwestowania w stare autka nie będę mówił,że się opłaca chociaż sam tak ciągle robię i ciągle mam na tym plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...