Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co myslicie o takich dodatkach?


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Do mojego e34 V8 kombiaka. Jakos Alpina mi sie zawsze podobala... ;)

http://moto.allegro.pl/item566725924_bmw_e36_e34_alpina_m_kierownica.html

http://moto.allegro.pl/item568923027_bmw_alpina_znaczek_na_maske_e36_e38_e46_e39.html

Widzalem kiedys wlasnie na 530 V8 touringu pare takich dupereli i powiem szczerze, ze nawet ciekawe bylo. Ale z drugiej strony jakos mam awersje do beemek np e36 316, ktore maja wydechy jak rynny i wielkie deski do prasowania z tylu jako spojlery i znaczki M3 z tylu. Nie chcialbym zeby jechalo czyms takim z mojego kombiaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Moim zdaniem raczej odpusc sygnowanie swojej bumy logiem "Alpina" :wink:

Co do tej kierownicy to jakos tak niezbyt ona na oryginał wyglada na jednej

kierze znaczek M i Alpiny ?? cos nie bardzo :drunk:

A tak na marginesie tego co napisałes o ławkach i rynnach :lol:

ostatnio sobie stoje w korku do skretu w lewo a na pasie do jazdy na wprost staje

przedemną E34 ............................................. z M3 na klapie :lol: :lol: :lol: :lol:

to dopiero trzeba miec fantazje :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajerki i dodatki można dodawać ale trzeba to robić z głową i umiarkowaną fantazją ;)

A furki (np 316 gaz) przerobione na M albo Szybkich i Wściekłych spotyka się dość często co powinno nam dać do myślenia z bawieniem się w dodatki z naszymi śmigłami :)

Kiera mi się nie podoba, jakoś tak nic w sobie nie ma...

Ale za to znaczek jest happy_bmw zacny happy_bmw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej kierownicy to jakos tak niezbyt ona na oryginał wyglada na jednej

kierze znaczek M i Alpiny ?? cos nie bardzo :drunk:

Wlasnie jedynie do wymiany z zewnatrz znaczkow ze smiglem na alpiny lub AC (bo tak naprawde jesli cos to powinny byc scnitzera, bo felgi beda w sumie na tym wzorze..) mialem znaki zapytania. jakies tam drobne sprawy z cyklu dywaniki lub cos w srodku to w sumie czemu nie. Ale apropos tej kiery alpiny. To nie jest oryginal. To jest zwyczajna M-technika, ktora ma przyklejone logo silikonowe alpiny w srodku. Takie loga sa na allegro za jakies grosze..

[ Dodano: 2 Marzec 09, 06:04 ]

ostatnio sobie stoje w korku do skretu w lewo a na pasie do jazdy na wprost staje

przedemną E34 ............................................. z M3 na klapie

Moze to jakis nowy prototyp :?: Beemka serii 5 i serii 3 w jednym?? :mrgreen: Tak jak mowisz, to juz jest fantazja nie z tej ziemi.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sobie stoje w korku do skretu w lewo a na pasie do jazdy na wprost staje

przedemną E34 ............................................. z M3 na klapie

może gość chciał dodać trochę koni,ale nie za dużo,więc wybrał M3 zamiast M5 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, jesli chcesz zrobic autko 'cale' w jakims pakiecie tak jak to jest np w m-pakietach, czyli zalozmy kiera, galka dokladki zderzakow/progow, felunek etc to moze to fajnie wygladac:) Byle by nie zrobic e34 z kiera m-technik ktora ma znaczek alpiny, felgi shnitzera i znaczek m3 na klapie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...