Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


składanie zawieszenia w e36


Rekomendowane odpowiedzi

dobry den :D

moje pytanie odnośnie mechnaików we wrocławiu i nie tylko , może ktoś z was mi polecić dobrego mechanika który wymieni całe zawieszenie (częśći kupuje sam mam już 70%) , i czy ktos wie ile taka usługa może kosztować chodzi o wymiane tuleji ,sworzni , amortyzatorów , sprężyn i założenie nowego tłumika mam u siebie jednego niby jest dobry ale chciałem zapytać czy ktoś zna może innych pzdr

mam nadzieje że za 2-3tygodnie skończe robić zawieszenie to zrobię zdjęcia i pokaże

dodatkowe pytanie na marginesie chciałbym wymienic tarcze na kolor czerwony , ale nigdzie nie mogę takich znaleść czy znacie kogoś kto sprzedaje czerwone tarcze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe pytanie na marginesie chciałbym wymienic tarcze na kolor czerwony , ale nigdzie nie mogę takich znaleść czy znacie kogoś kto sprzedaje czerwone tarcze ???

czerwone tarcze pytanie_bmw chyba zaciski (ja nie słyszałem o czerwonych tarczach hamulcowych)... jeśli się mylę to sory za wcięcie w poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nigdzie nie mogę takich znaleść czy znacie kogoś kto sprzedaje czerwone tarcze ?

kolego takie tarcze to można zobaczyć jak z 200 km/h z hamujesz do 0 wtedy bedą właśnie czerwone :wink:

a tak napoważnie to tak jak pisze AWV, nie ma takich, może pomyliło ci się właśnie z zaciskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki tz?

Jeśli chodzi ci o te co pokazują aktualną prędkość i obroty to chyba sam musisz nakleić sobie tam czerwony pasek albo całe je jakoś zamalować. Nie wiem czy można kupić już całe czerwone (pewnie tak, pamiętaj że Google nie ma granic i można szukać do bólu ;) ).

Czas chyba coś o tej zawieszce popisać bo tarcze zegarów raczej nie pasują do tematu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak racja zawieszenie od siebie dodam będzie lekka gleba jakieś 40mm to chyba nie jest dużo , trochę się obawiam czy podjadę pod wzniesienia takie jak w pasażu grunwaldzkim i nie zostawię paru części , podbnie jak śpiących policjantów, będe też zmieniał opony i moje pytanie czy jak mam teraz alumy 15 z oponami o profi 60 to czy da radę założyć do nich gumy z profi 50 ???(profi =profil )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil da radę zmienić ale jak robisz glebę to 15" trochę mało, proponuje minimum 16". No i jeśli nie chcesz by jazda była podobna do jazdy na sankach to może 60 zostawić... W końcu już będzie twardo przez zawieszenie więc warto na ogumieniu trochę nadrobić.

Ale na glebieniu się nie znam za dobrze, u siebie tego nie robię bo szkoda mi auta (ale jak Coupe będę miał to ohoho będzie gleba i na 17" :D - w końcu raz się żyje <bmw_1> ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientowałem nie jest to kamienny zawias , więc nie będzie żle coupe widziałem z dużo większymi glebami te 40mm to jest takie w miarę rozsądne , co do kół i felg 16 zastanawiam się nad nimi narazie kasę pochłaniają mi elemnty zawieszenia nawet dziewczynie nie kupiłem nic na dzień kobiet powiedziałem jej że musiałem nowe tuleje kupić i ... nie zrozumiała mnie :(:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem jej że musiałem nowe tuleje kupić i ... nie zrozumiała mnie
ja tam rozumiem :mrgreen:

Co do opon to jaką szerokość chcesz do tego profilu 50 mieć? Bo np.195/50 to śmiesznie będzie wygląać,takie to miałem w escorcie,gdzie oryginalnie były 13" chyba 165. 205 proponowałbym na 60 profilu,ale jak tylko dasz radę to włóż większe kółka,bo przy glebie to 15" nie będzie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślę nad większymi kołami teraz mam 15 profi 60 a szerokie 205 , dobrze na nich mi sie jeździ myślałem nad borbetami ale to raczej na wakacje zmienie zobaczy się :P

[ Dodano: 8 Marzec 09, 15:20 ]

odnośnie tych borbetów felg spodobał mi się jeden wzór oczywiście z parapetem , ale większość ofert odsprzedaży jest daleko ode mnie :( , więc może ktoś z was zna osobe która handluje felgami , mogą być bez opon i najlepiej jakby w cenie wziął te w rozliczenie co mam ale wiadomo niekoniecznie pzdr. i z góry dziękuje za okazaną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...