Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


lampy e34.


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 2 pytania odnosnie lamp do e34. Chce zalozyc ciemne lampy przednie do siebie. Pwoeim szczerze, ze black hella mnie nie interesuja z skrzyzami, ewentualnie bez. Ale chodzi mi o to, zeby byly przyciemnione. A gdybym chcial sobie sam przyciemnic? Jak sie za to wziac? Czy z ciemnymi lampami jest az taka gorsza widzocznosc, czy roznice sa nieznaczne? Myslalem nawet o tym, zeby prysnac cienka warstwe lakieru do lamp (kiedys kupilem specjalna farbe w aeorozolu do tylnym lamp. Mozna bylo rozne odcienie uzyskac, w zaleznosci od ilosci warst. Wyszlo bardzo przyzwoicie). Czy nie mozna byloby prysnac cienka warstwe na szkielka od zewnatrz? jezeli wyszloby do bani to zawsze mozna ja smyc. Co o tym sadzicie?

Drugie pytanie? Ringi :twisted: Straaaszie mi sie podobaja ringi w bmw, w e34 tez fajnie wygladaja. Jak sie je montuje? Upierdliwa stprawa? Ktos cos kiedys napisal, ze czasami gra nie jest warta swieczki, poniewaz jak sie sciagnie szkla i sklei z powrotem, to lampy beda parowaly i radzili po prostu kupic nowe lampy z zamontowanymi ringami. Co radzicie? A tak apropos, jezeli bede chcial ringi to trzeba bedzie podlaczyc do akumulatora tak? Jezeli ja mam akumulator pod tylna kanapa? Sorry za pytania ktore moga sue wydawac oczywiste dla niektorych, ale jestem absolutna noga jezeli chodzi o elektryke, i to lewa.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...