Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E34 5210I pomocy --- powrót po latach i auto padaka


J@B@

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie tez wlasnie mam podobny problem moje autko stało ponad 2 miesiace silnik dzialal bez zarzutow po powrocie z pracy z holandii odpalam i nie dziala na 2 cylindry kombinuje z cewkami zmieniam swiece wtryski non stop zalewa swiece sprawdzam komresje a jej tam nie ma okazuje sie teraz ze 7 zaworow wydechowych jest krzywych a mialem teraz w sobote jechac tym autem do holandii a tu takie jaja czy ktos moze mi to wytlumaczyc logicznie czemu te zawory sie spotkaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PANOWIE STWIERDZAM Z PRZYKROŚCIĄ PODDAJE SIE....

Dziś po wymianie pompy wody probowałem odpowietrzyć układ .. nie wiem już jak ja to robie ale... uszczelka do wymiany..

co za tym idzie nie mam siły na dalsze bawienie się tym autem więc gdyby ktoś chciał kupić to moja cena 2500 może coś zbije -ew. zamienię na inne auto -potrzebuje do pracy i nei mam czasu na zabawy-napisze poniżej co wymieniłem i co to za autko:

BMW 5 E34 MOTOR M20 2l bez vanosa- MA ZAŁOŻONY GAZ - rok 89 - zresta chyab wszytsko jest w pierwszym poście,,,,,

ciemno zielona blacharka ogólnIE ok kilka rzeczy do poprawek

wymieniłem:

ŚWIECE

OLEJ SIE NIE LICZY BO USZCZELKA POSZLA..

TYLNIE AMORKI - GAZÓWKI GWARANCJA 2 LATA BEZ ILOŚCI KM.

DO PRZODU DORZUCAM TEJ SAMEJ FIRMY ALE NIESTETY DO ROCZNIKA 90 I W GÓRE..

CEWKA - używka dorzucam - na wszelki

zawory były regulowane,.,.

PRZEPŁYWOMIERZ - UŻYWANY TEŻ DZIŚ KUPIŁEM...

CZUJNIK PRZEPUSTNICY KUPIŁEM TEŻ DZIŚ NA WSZELAKI UŻYWKE SPRAWNA ALE Nie WYMIENIŁEM

POMPA WODY

KABLE WN - Z TYM ŻE NOWE ALE NIE ORYGINALNE

dorzucam klocki na tył z tym że nie oryginalne

nie wiem co jeszcze.. nie pamiętam

jak ktoś ma chęć to zapraszam

tel: 0663-13-13-31

gg: 1168561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...