Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Światła w bmw e30!!!pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,panowie co zrobić ze światłami w mojej bmw e30,1.6,90 r.W mieście w nocy naprawdę słabo widać,poza miastem to tragedia,muszę na długich non stop jechać,żeby w ogóle widzieć drogę.Wymieniałem już żarówki ale to na niewiele pomogło.Pomocy,co robić:( pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! przedewszystkim to jedz na stacje dignostyczna jakas i niech ci swiatla ustawia pozadnie na przyżądzie bo moze masz zle ustawione za nisko a druga sprawa to zobacz w jakim stanie sa swiatla czyli szkla i w srodku lamp czy niesa splowiale na chyba ze masz cos z regulatorem napiecia jesli slabo swieca . <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu równiez stwierdziłem ,że nic nie widze w nocy podczas jazdy.Przez chwile myślałem ,że padły mi światła mijania.Stanąłem gdzieś w trasie zeby sprawdzic co jest grane.Problem okazał się błachy-na maksa zasrane reflektory :lol: rozwiązanie-->szmata :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
jak miałem e-30 zwykłe lampy to widocznos była elegancka a teraz mam e-34 sa soczewki z przodu i jezdze jak kret tak jest ciemno po prostu te lampy są do bani

1) w e30 w waskiej lampie były bez soczewek a w szerokiej były z soczewkami

2) lampy nie sa do bani , konstrukcja z soczewką jak na lata 90 byla bardzo dobra

właściwie w tej chwili wiekszosc producentów wraca do soczewek.

3) skoro swiecą słabo to :

-soczewka jest brudna i rozprasza swiatło

-odbłysniki sa wypalone , czesto przez zbyt mocne zarówki np 100W(super-hiper-total-mega-krypton+376%)

W tej chwili komplet Depo kosztuje w okolicach 120-200zł za strone wiec to nie sa

jakies koszmarne kwoty za dobra widocznosc w nocy.

Trudno oczekiwac ze pełnoletni reflektor bedzie dawał po gałach jak nowe xenony,ale

przed wymiana lamp proponuje zwyczajnie wyczyscic soczewki i zobaczyc jak beda

swieciły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...