Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Duzy dylemat. Potrzebuje pomocy!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam duży dylemat i niewiem co mam zrobic.posiadam kompletny silnik z e30 320 rok 85,86 faktyczny przebieg 167tys prubowalem go wlozyc do e34 z 89r ale blok silnika z e30 nie ma otworow na przykrecenie lap z e34.w mojej 520 zerwal sie pasek i pokrzywil wszystkie zawory. postanowilem przelozyc sama glowice ale tez zastanawiam sie nad przelozeniem tlokow z pierscieniam tylko co mam zrobic z panewkami w e34 zostawic czy przelozyc z e30. na cylindrach w e30 wogole nie ma sladu zuzycia sa jeszcze nawet slady po pierwszym szlifie. ale jest maly problem bo nie zdarzylem sprawdzic cisnienia w cylindrach w mojej e34. i wiec czy takie przelozenie samych tlokow z pierscieniami ma sens?

Prosze o jakies podpowiedzi co z tym wszystkim zrobic???? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym przelozyl tylko glowice a co do tlokow to jesli nic im sie niestalo po tym zdazeniu bo jak siciagniesz glowice to bedziesz widzial tloki jak zaden tlok nieudezyl w zawor w momencie pekniecia paska to po co je przekladac sprawdz gladzie cylindrow czy sa nieporysowane i tyle chyba ze chcesz miec wiecej roboty i rozbierac dol silika to zanim to zrobisz zmierz sowmiarka srednice tloka i cylindrow zanim sie narobisz bo co tam piszesz ze ten drugi jest po 1 szlifie no to niebedea pasowaly tloki po 1 szlifie do nominalnego cylindra a tak wogole to bym sprzedal ten silnik a gdzies poszukal M50 na lancuch silnik bo te stare raszple z tymi paskami to stara technologia ja z bratem tez wycigamy M20 2.5l w E30 i wkladamy M50 2,5l vanos z E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...