Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e 34 3,5l pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam kolegę który posiada taką bmkę lub ma pojęcie o przepustnicy powietrza jest ona elektroniczna !!!!! z asc a problem mój polega na tym że nie otwiera się ona całkowicie tylko kawałek byłem już wszędzie i nikt nie wie o co chodzi w serwisie podpowiedzieli mi że silnicze który jes przy niej przykręcony powinien być tak jak wtyczka ta okrągła na 7 pinów a u mnie jest na 6 jeśli ktoś posiaba taką to prosił bym o pomoc uklon_bmw bo już nie wiem co zrobić autko jak na swoją moc nie zbiera sie z miejsca jak powinno wymieniłe już prawie wszystko!!! został mi tylko ten silniczek lub sterownik przepustnicy ale chcę się dowiedzieć jaki powinien być orginał <bmw_3> uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukam kolegę który posiada taką bmkę lub ma pojęcie o przepustnicy powietrza jest ona elektroniczna !!!!! z asc a problem mój polega na tym że nie otwiera się ona całkowicie tylko kawałek byłem już wszędzie i nikt nie wie o co chodzi w serwisie podpowiedzieli mi że silnicze który jes przy niej przykręcony powinien być tak jak wtyczka ta okrągła na 7 pinów a u mnie jest na 6 jeśli ktoś posiaba taką to prosił bym o pomoc uklon_bmw bo już nie wiem co zrobić autko jak na swoją moc nie zbiera sie z miejsca jak powinno wymieniłe już prawie wszystko!!! został mi tylko ten silniczek lub sterownik przepustnicy ale chcę się dowiedzieć jaki powinien być orginał <bmw_3> uklon_bmw

kolego birąc to na logike to tak jak by silnik był w trybie awaryjnym

i dysponuje połowa mocy

albo przepustnica jest uszkodzona albo coś innego co ma wpływ na nią

a pod kompa gdzieś się podpinałeś?

bo uważam że taką usterke jak najbardziej bedzie widać w błedach podpinając sie pod jakiegoś kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestem ze słupska i na wszyskich kompach byłem a tydzień temu nawet w gdańsku od 8 miesięcy z tym walczę i nic na komputerze nie ma błędu jes oki ale po przekręceniu stacyjki i wciśnięciu gazu widać że otwiera si tylko kawałek jakieś 10 % w gdańsku mi powiedzieli że to przepustnica ???????? uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ale nawet po zapaleni silnika jest to samo obrotomierz pokazuje niby 6000tyś obrotów ale to nie jes to nie mogę spalić gumy bo się dławi miałe kiedyś e 30 2,0 i tam nie było problemu stała w miejsu ile chciałem a i u mnie nie działa tempomat a to niby ten 7 pin jes od tego :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiedz mi czy pali ci sie kontrolka EML??? Pomarańczowa.

Czy działa Tobie ASC.

Najbardziej ...ujowa sprawa w BMW to elektroniczna przepustnica. Zresztą BMW szybko się z tego wycofało.

Rozumiem że auto odpala bez problemów i pracuje tylko się nie wkręca???

Tu masz linka który pomoże Tobie zresztą taką mam nadzieję:

http://forum.7er.pl/dorazna-naprawa-eml-vt476.htm?highlight=eml

musisz się zalogowac na forum aby to przeczytać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...