Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kostka z czujnikiem od skrzyni automat e34 530?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakas kostka odpowiedzialna za czujnik skrzyni biegow lub cos podobnego? Powiem o co biega. Jak wrzucam wsteczny, to wyswietla mi na desce drugi boieg, jak park, to pokazuje mi wsteczny. Ogolnie wszystko jest pokrecone. Ktos na forum napisal, ze moze to byc spowodowane, ze styki przy kostce od czunnika skrzyni (eeee???????? :? :? :shock: :shock: ..i mowcie mi dalej :oops: ). OK, zerkne. Sciagne i przedmucham i nawet wyczyszcze. Ale gdzie cos takiego jest i jak wyglada? :oops: :oops: Chyba ze ktos ma jakies inne pomysly co moze byc nie tak?> Fakt, ze szyby przednie nie zatrzymuja sie jak trzymam guzik przycisniety a szyby dochodza do konca. Tak dlugo jak trzymasz tak dlugo ida do gory. Jak dojda do konca ramy od drzwi a dalej trzymasz przycisk od otwierania/zamykania szyb, to i tak beda szly do gory dopoki silownikow nie wywali. Wiec jakby cos jest pokrecone z elektornika. Jesli ktos ma jakies pomysly to wdzieczny bylbym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wyswietla od razu. Wybierak? :oops: :? ??, a gdzie go znajde i jak on wyglada? :oops: Z szybami jeszcze da sie przezyc, ale niedlugo pogoda bedzie ladna no i tu zacznie sie problem. No i wczoraj zauwazylem, ze spryskiwacze nie dzialaja. Na przod jakby wogole ich nie slychac, a na tyl slychac jak silniczki dzialaja do podawania wody, ale nic sie nie dzieje. Nawet powiem szczerze, ze nie widze za bardzo skad mialaby sie lac ta woda na tej tylnej szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierak jest zamiast normalnej dźwigni ;) Niestety sam jeszcze tam nie zaglądałem, także nie pomogę w szczegółach.. W każdym razie na mój gust to coś pod stolikiem na literatki(między konsolą a przełącznikami szybek) ;)

Co do szybek, to u mnie dzieje się to samo i wewnętrzne poszycie drzwi wybrzusza się po dotarciu szyby na miejsce...chyba norma w takim razie.. ;)

Sprawdź czy pompki w ogóle działają - jak swoją kupiłem to też nie miałem psikaczy, myślałem że to wina dysz, kupiłem, wymieniłem i dalej to samo.. Okazało się, że "nasi tu byli" już wcześniej i ucięte przewody między pompkami a rozgałęzieniem w masce połączyli za pomocą metalowych tulejek a tulejki te zwyczajnie zarosły korozją...Polak potrafi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...