Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E34 Zegary oraz komputer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... mam dawa pytania..

1. Czy jeśli zamiast zwykłych zegarów z kontrolkami a nie komputerem założe te z komputerem które pokazują komunikaty itp czy to bedzie działac?? czy czy komunikaty sa po prostuy zastapione kontrolkami czy wamaga to już wyprowadzenia czujników w silnik...

2. Czy ten komputerek przy nawiaqwie pokazujący spalanie itp dziła ze współpraca z licznikiem ( czyli jest on tylko podłączony do licznika i z jego obliczen korzysta czy dział na innej zasadzie

chciałem zmienić te dwie rzeczy u mnie w aucie ale nie wiem jak to jest połączone i czy sie opłaca... z góry dzięki za porady;) <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBC na środkowej konsoli współpracuje z tym wyświetlaczem(długim) w liczniku tylko wypadało by mieć jeszcze odpowiednią manetkę pod kierownicą ale dziala też osobno więc jeśli masz tylko OBC na środkowej konsoli a licznik stary i bez manetki to ten OBC i tak będzie działał.

Minus jest taki ,że jeśli miałeś wcześniej m50b20 to możliwe ,że nie będziesz miał pełnej wiązki do OBC(nie w każdej jest u mnie np.nie ma) a to już jest trochę zabawy bo trzeba wygenerować całą wiązkę.

Pozatym licznik z m50b20 (jeśli taki miałeś) ma wyświetlacz mały w prędkościomierzu i do takiego licznika dochodzą tylko 2 kostki(żółta i niebieska) lub jeszcze zielona jeśli to automat a do tego licznika który chciałbyś założyć dochodzą 4 kostki i tu też zabawa się robi.

Kosa wymianiał OBC na pełną opcję razem z manetką ale nie mam pewności(chyba miał już pełną wiązkę do OBC oryginalnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...