Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


centralny zamek sie nieotwiera e 36


krzysiek_jbl

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie zamokłem auto i nie chce się otworzyć jedynie się otwierają drzwi od pasażera jeżeli otworze je od tej strony przy czym odcina zapłon jak chce się go zapalić szybka pomoc od czego się zabrać co to może być , nawet od środka nie otworze przednich ani tylnych drzwi proszę o szybką poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik sprawdzony , próbowałem ruszać drzwiami dobijać i w tym samym czasie otwierać i coś zaskoczyło wszystkie drzwi się otworzyły oprócz przednich od kierowcy odłączyłem akumulator i też się nie otwierają drzwi od strony kierowcy co dziwnego auto nie odpali chyba ze się odłączy klemę z akumulatora na chwile i znów podłączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz chyba coś z zamkiem... może ktoś tam coś wsadził albo chciał wejść do auta (złodziej) :shock: i zepsuł zamek. Z tego co wiem to właśnie zamek drzwi kierowcy jest najważniejszy (jak on siada to reszta nie funkcjonuje poprawnie).

Rozbierz te drzwi i zajrzyj do zamka czy nie ma jakiś śladów uszkodzenia.

To tylko hipoteza z tym, że ktoś chciał się włamać.

Ale ty masz jeszcze problem z odpaleniem auta, więc moja hipoteza jest chyba do d***...

A jak aku, masz je sprawne w 100% ? Jeśli masz możliwość to podłącz inne (sprawne na bank) i zobacz czy coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto oddałem do elektryka nie miałem czasu bo potrzebne mi jest na jutro , z tego co mi mówił to to ze zablokowały się drzwi i podłączy się pod kabel i jakimś impulsem spróbuje je otworzyć? mówił tez w niektórych modelach bmw jest odcięcie zapłonu jeżeli ktoś grzebał w zamku i otworzył jedne drzwi a reszta została zamknięta to wtedy możne nastąpić nieuruchomienie auta choć wystarczy odłączyć na chwile akumulator i już odpali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówił tez w niektórych modelach bmw jest odcięcie zapłonu jeżeli ktoś grzebał w zamku i otworzył jedne drzwi a reszta została zamknięta to wtedy możne nastąpić nieuruchomienie auta choć wystarczy odłączyć na chwile akumulator i już odpali:)

hmmm w serii 3, no sam nie wiem nigdy nie słyszałem o takim czymś montowanym seryjnie (opcja alarmu owszem, ale seria w 3er ?). Bo co za zabezpieczenie skoro po wyjęciu aku wszystko wraca do normy... Jak już ktoś wejdzie to aku może sam odpiąć :P

Ty pisałeś, że po wyjęciu aku nic się nie zmieniło, więc trochę to dziwne.

Oby ci to zrobił tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...