Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zmotałem ringi.


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam material na ringi bo w mijania czyli w soczewce mam zrobilem sam z czerwiennym od 535 ale nie chcialo nam sie kombinowac jak rozkleic lampy od drogowych hahahhaa material czeka jak beda checi bedzie ring na 4 lampiony <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No wlasnie jak tu czytam i czytam, ringi swietna sprawa , ale mi chodzi o ringi koloru zoltego, ma byc taki kolor jak ma e39 w lampach HELLI, na allegro sa ringi gotowe ale kolory biale lub niebieskie - fuuuu maja byc zolte jak postojowki, takich jeszcze nie wiedizalem nigdzie w sprzedazy natomiast widzialem ringi z lampami - koszt 850 zł - oczywiscie ja pozostaje przy swoich oryginalkach BOSCHA, znalazlem taka aukcje koles ma wlasnie zamontowane takie ringi o jakie mi chodzi, pozatym te ringi sa zamontowane na szklach wewnetrznych lamp a nie pod nimi jak ma zamontowane Yan00sh. Wiem tez ( i to mam na oku ) ostatecznie zrobienie samemu ringow, mozna cos takiego zrobic , jest to smieszne ale materialem sa paleczki od starych zaluzji, maja kreseczki dzieki ktorych zarowka czy dioda LED bedzie swiecila rownomiernie na calym plastiku, ringi mozna tez wykonac w sposob WIESNIACKI - z wezyka - ale to z gory odpada - to metoda na upartego. Znalazlem tez taka stronke koles tez pokazuje jak samemu wykonac ringi. Sposobow jest wiele , jak to jest cos fajnego to musi wygladac ekskluzywnie, a nie wiesniacki tuning. Korci mnie strasznie zalozenie tego gadzetu no ale nie mam zbytnio glowy z czego takie cos wykonac,. Prosze o sugestie moze cos razem tanio i konkretnie zmodzimy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz zmieniam ringi na wykonane lepszą techniką:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120495212

no i żółte tez są ale ja zamówiłem białe bo ponoc jasniej swiecą.

Takie ringi ma Broder u siebie i świecą o niebo lepiej od tych nacinanych.

a ja nie chce zadnych dziadowskich niebieskich, ich tak samo nie bedzie widac powinny byc zolte dokladnie takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja fajnie.moze kiedys i ja sobie zaloze.A za jazde na wlaczonych zwyklych postojowkach + halogeny zostalem zatrzymany przez police z zapytaniem "dlaczego mam wlaczone halogeny gdy nie ma mgly" no i musialem wylaczyc albo zaplacic 30f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe kółeczka...........tez planuje cos takiego założyć............ile roboty to zajmuje??i czy możan to samemu założyć czy trzeba do warsztatu??

hmm zdecydowanie mozna samemu tylko trzeba miec troszke kluczy żeby wyjąć lampy. Jak mi TDSerek montował to nie licząc czekania az wyschnie silikon to zajelo to moze z 2 godzinki... Ja dzisiaj sie biore za montowanie tych nowych. Bede z siebie strasznie dumny jak mi sie uda :D no i nowe fotki zapodam oczywiscie.

wstaw wstaw, ciekaw jestem czy te sa lepsze czy tez takie lipne co tamte. A co z tamtymi zrobiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw wstaw, ciekaw jestem czy te sa lepsze czy tez takie lipne co tamte. A co z tamtymi zrobiles??

z tamtymi jeszcze nie wiem co zrobie. Te juz wiem ze są o wiele lepsze bo widzialem jak swiecą u Brodera takie same. Chociaz trzeba przyznac ze w dzien pewnie i tak beda prawie niewidoczne... no to zasuwam do garazu :D

jak tam angel eyes ?? zapodaj foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...