Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


blos VS automat


kubaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

Zastanawiam sie czy ktos na forum ma moze zagazowaną furke najlepiej z motorem m50m25 w automacie. Bo troche nie mam kasy na sekwencje a zaufany gazownik poleca mi blosa. W związku z tym chciałem zasięgnąć opinii kogoś kto ma cos podobnego, albo chociaz instalke II generacji w takim silniku. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja miałem kiedyś II inst. przy M50B20vanos w automacie.

Chodziło bez zarzutu , ale kilka niegroźnych strzałów zaliczyłem.

Jak na 2 lata użytkowania to i tak nieźle.

Ogólnie furka chodziła bardzo dobrze, próbowałem nawet parę razy kick down i bez problemu ciągnęło.

Największym problemem okazały się "gwizdki" założone na kolektorze. Przy strzale zawsze któryś wywaliło. Jak już będziesz zdecydowany na starszą generacje inst. to zabezpieczenie przeciwstrzałowe załóż przed przepływomierzem unikniesz problemów z lewym powietrzem. Już po założeniu gazu dowiedziałem się, że otwory w kolektorze tylko niepotrzebnie go osłabiają i można było nie zakładać gwizdków na kolektor.

Ogólnie moja rada to instalacja wtryskowa ale koszty wiadomo musisz przekalkulować w oparciu o roczny przebieg. Przy obecnej cenie benzyny może upłynąć trochę wody zanim instalacja zacznie na siebie zarabiać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! ja moze i dozbierał bym do sekwencji, ale za 1200 moge mieć zwykła z blosem, a to mniej niz połowa. Powiem tak, mam auto z anglii z i nie zamierzam go przekładać wiec nie wiem ile jeszcze bede nim jezdził, w zwiazku z tym i z rocznymi przebiegami ponizej 25tyś 3 tyż zł na sekwe to duzo. Wiem ze strzały sie zdarzają ale wczesniej miałem 730, m 30 manuala i przez 4 lata strzeliła 3 razy, i nic sie nie stało, wiec nie wiem czy nie zaryzykuje z tym blosem. Wiadomo ze sekwa to rewelacja, ale kasa duza. A w sumie to ufam swojemu gazownikowi bo juz 3 auta mi zrobił i zawsze było rewelacyjnie. dzieki za zainteresowanie wątkiem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...