Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Białe zegary


euphoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio natrafiłam na taką stronkę i strasznie napaliłam się na te zegary, czy ktoś takie ma i korzystał z usług tej firmy, czy montaż jest trudny?

http://www.herbi.only.pl/zegary/bmw_e30.htm

kosztują 199 zł, ładnie by mi się wkomponowały we wnętrze (mam radio w takich kolorach).

Poza tym i tak muszę zrobić liczniki, ponieważ działa tylko jeden (i to też nie zawsze) wskaźnik paliwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - indiglo są typowe dla hond... moim zdaniem bursztynowe podświetlenie jest czymś tak charakterystycznym dla BMW jak nerki, R6 czy tylni napęd... w końcu nawet teraz do nowych modeli podświetlenie jest wciąż bursztynowe :) ja bym nie zmieniał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają ładnie tylko nie wiem czy będą akuratnie pasowały do e30 :) Bardziej bym je widział w np hondach.

Kumpel to miał w civic coupe a fajnie wyglądały... to BMW to chyba nie pasuje... nie ten styl ale oczywiście każdy ma swój gust:D moje zegary ogranicza się niedługo do chromowanych ramek i nic więcej:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euphoria, ale za te 200zl to sa same tarcze czy cale zegary z tarczami? Poniewaz piszesz, ze zostawisz sobie te stare. Ja osobiscie widzialbym w e30 alu ramki i czerwone wskazowki na zegarach. Wyglada dosc ladnie. (Te sa akurat z e34, ale zegary sa podobne):

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics16/bmw-e34-530-v8-touring-vt10910,60.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chłopaki zawsze mi w głowie mieszacie :mrgreen:

Pomyślę nad tym jeszcze :D poza tym moim piorytetem jest naprawienie zegarów :)

po to jestesmy :)

Jak bede w domu to przesle jakies foty zegarow w mojej bylej e30. Alu ringi, wskazowki na czerwono. Naprawde lepiej wygladaloby niz te ktore pokazalas. Jak bedziesz juz konkretnie myslala nad tym to znajdz troche czasu, albo najlepiej Kolege, ktore to zrobi :) Bo demontaz tych zegarow to czasami upierdliwa robota. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...