Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanko..


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak myslicie. Mozna samemu dobrac kolor po numerze nadwozia i samemu prysnac taki maly element jak brewki do e34? Czy nawet taka mala pierdolke lepiej do lakiernika bo bedzie widac na pierwszy rzut oka?? Nie chce zeby wyszlo kasztanowo ale z drugiej strony zabawa jest jak samemu sobie czlowiek cos pogrzebie czasami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj sam , podjedz na borowską , albo beda mieli gotowy z motipa kolor beemki

albo domieszaja , tylko raczej odradzam tańsza wersje z mieszalnika (de bear)

bo poprostu wiekszosc z nich sie rózni kosztuje chyba 35zł ale lepiej dopłac 10zł

wiecej i niech rozmieszaja chyba z kolorów motipa albo sikkensa , kup do tego klar

akrylowy i bedzie gitara :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki? :shock: :? jeżeli jeszcze ich nie kupiłeś, to przemyśl jeszcze raz czy je zakładać... jak dla mnie brewki to jedna półka co spojlery, chromowane lusterka i klamki czy znaczki ///M na 1.6... nie podoba Ci się jak jest fabrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem brewki u siebie na e30 tkach i e36 i po prostu mi sie podobaly. Zadne wielkie hamy, tylko spokojnie w kolorze nadwozia. Zaczalem myslec teraz nad tym, bo po tym co napisales chcialem wkleic linka jakis ladnych brewek z allegro jako argument, no i przyznam, ze na e30 troche ladniej sie prezentowaly.

http://moto.allegro.pl/item578535428_brewki_bmw_e34_proste_tuning_maister.html#gallery

Nie mniej, temat nie jest skreslony. Musze popatrzec na jakies inne foty i zobaczyc jak moze to wygladac na e34:

[ Dodano: 7 Kwiecień 09, 19:46 ]

No ale przyznaj. Tak zle wyglada na e30?

MG_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno lepiej wygląda na e30/e34/e32 niż na e36/e39/e38 albo nie daj boże e46 czy jeszcze nowsze, bo i takie widziałem - ale mnie jakoś mnie dalej brewki średnio przekonują... a co powyższego zdjęcia, to cała reszta auta robi takie pozytywne wrażenie, że może wypaczyć obiektywną ocenę :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie ja mialem E34 i tylko zalozylem black hella lampy a z brewkami e34 niewyglada dobrze raczej nijak sa tam dwa rodzaje tych brewek jedne z wycieciami na lampy i jedne bez prubowalem jak to wyglada ale bylo kicha zostawilem black hella bez brewek i tak jest najlepiej uwazam w e34.brewki to do e30 najlepiej pasowaly a nawet powiem ze byly tam niezbedene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie ja mialem E34 i tylko zalozylem black hella lampy a z brewkami e34 niewyglada dobrze raczej nijak sa tam dwa rodzaje tych brewek jedne z wycieciami na lampy i jedne bez prubowalem jak to wyglada ale bylo kicha zostawilem black hella bez brewek i tak jest najlepiej uwazam w e34.brewki to do e30 najlepiej pasowaly a nawet powiem ze byly tam niezbedene.

Dokladnie jestem takiego samego zdania jesli chodzi o e30. Mialem ich kilka sztuk i zawsze uwazalem, ze na e30 wyglada naprawe dobrze (no i nawet wbrew opinii na mojej e36 tez nie wygladalo tak zle..). No i naturalnie pomyslalem, ze do e34 tez bedzie ok. Ale zaczalem szperac po fotach i jednak nie bylem az taki przekonany. No ale jak odpalilem na BH to od razu widac bylo, brewka sa zbedne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...