Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Meles - E30 325i M-Technik


meles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że nie raczyłem swojego dupska na kilka ostatnich spotów dowieźć (co nie było ode mnie zależne i bardzo żałuję) to postaram się nadrobić i zaprezentować swojego jak na razie cieknącego i zipiacego potworka. Zdjęcia jeszcze na oponach zimowych. Na lato jest taki sam wzór BBS'ów, tylko 15". M-Technik też nie do końca bo nie ma oryginalnych sprężyn (z przodu) a amortyzatory to się do regeneracji albo wymiany tylko nadają. :( Halogeny też nieobecne bo zardzewiały i jak je wyciągnąłem to się rozsypały i nawet mi się ich nie chciało zakładać. Narazie skromnie, ale z czasem się rozwinie. :D

cimg3582medium7sh.jpg

cimg3590medium6sd.jpg

cimg3594medium1lz.jpg

cimg3597medium3ej.jpg

cimg3595medium5pe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meles z Twoich postów wynikało ze jakies zwłoki kupiłes a tutaj taka niespodzianka

happy_bmw , nie wiem czemu tak narzekałes na Nią :lol: Ta buma daje rady i teraz juz

sie nie wymigasz , na nastepnego spota musisz ja pokazac Live :lol: bmw_beer <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meles z Twoich postów wynikało ze jakies zwłoki kupiłes a tutaj taka niespodzianka

happy_bmw , nie wiem czemu tak narzekałes na Nią :lol: Ta buma daje rady i teraz juz

sie nie wymigasz , na nastepnego spota musisz ja pokazac Live :lol: bmw_beer <bmw_2>

No pokazać mogę, ale w rzeczywistości jest troche gorzej niż na zdjęciach. Ogólnie jak na rocznik '86 myślę, że jest w dobrym stanie, ale teraz rozcieky się uszczelniacze silnika od strony skrzyni i gdzieś musiałem przywalić korkiem spustowym oleju bo mi z niego kapie. :) Także narazie masakra jest. :lol: Postaram się do następnego spota jak najwięcej naprawić. Tak czy siak z olejem, czy bez :D na kołach, albo na plecach beemkę przytargam na spota. :)

Do tego dochodzi jeszcze przednia maglownica i dobry remont zawieszenia, żeby Beemka była w zadowalającym mnie stanie. No ale ja tam się wszystkiego czepiam i chciałbym, żeby wszystko działało jak "z fabryki". Moja dziewczyna mówi, że za dużo wymagam od 20-letniego samochodu... może i ma rację. :roll: Narazie beemka jeździ i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziales w 86 roku szeroka lampe ?

A powiedz mi gdzie to było napisane ze to jest 86? (małpko pacynko)

No pokazać mogę, ale w rzeczywistości jest troche gorzej niż na zdjęciach. Ogólnie jak na rocznik :!: '86 :!: myślę, że jest w dobrym stanie

Czytanie ze zrozumieniem , lub mniej alko we krwi polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...