Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E39 co o nim myślicie ?


kknd3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam prośbę, mam okazje wymiany na wymarzone E39 co o nim sądzicie ? Cena bardzo niska a wszystko ma: skóra, klima, elektryka itd.. może ktoś coś wie byłbym wdzięczny za pomoc. Podaje do niej link:

http://otomoto.pl/bmw-525-C8343997.html

mam odłożone jeszcze na ewentualne dopieszczenie (malowanie itp. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena atrakcyjna.

Tylko, że to 2,5 tds czyli silnik z e34. Miałem z takim doczynienia i nie polecam. Sprawa ma sie tak, że nigdy nie zawiódł mkompletnie (tzn nie wyzionoł ducha na drodze) ale ciągle coś z nim było nie tak. Albo był słaby, albo źle palił na zimno potem z kolei na ciepło. I chyba nie jest to odosobniony przypadek bo znajomy ma podobnie obecnie :-(.

Zaletą było doś umiarkowane spalanie i przyjemny dzwięk (jak na diesla).

W tym egz. dodatkowo to widze, ze skóra musowo do regeneracji i kwestia ustalenia co dla kogoś znaczy do małych poprawek lakierniczych (na zdjęciach nie jest źle) trzeba by obejżeć.

Priorytet stan silnika (szczególnie czy z ukł chłodzenia wszystko git - lubi sie grzać i wtedy kaplica po silniku) i zawiasu bo to już 267 tys.km, ale przynajmniej wydaje sie nie przekręcany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o TDS na forum, trochę tego była (nawet ostatnio był post na co zwracać uwagę przy jego kupnie).

Ja miałem TDS tylko że w 3er i jak dla mnie był niezawodny i spisywał się zaje*** ;)

I przelicz ile trzeba w to auto wsadzić by było takie jak chcesz (i zdrowe na 100%), bo czasami nie opłaca się jak np. okaże się że coś silnik źle pali, czy masz połowę karoserii do roboty.

Najlepiej pojechać oglądnąć auto i posłuchać silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skórze już myślałem i na allegro coś znalazłem

http://allegro.pl/item603840627_renowacja_skory_naprawde_skuteczna_profesjonalna.html

na ostatnim zdjęciu na progu zauważyłem wybulwienie nie wiem czy to profil tak jak w E36 czy rdza(ale stawiam na rdze bo po drugiej tego nie widać), na klapie też coś jest, ale najbardziej to sie boje o silnik bo z TDS nie miałem nigdy styczności. Jutro oglądne go sam a jak będzie w miare dobrze to przyjade z wujkiem mechanikiem. Powiem mu na co zwrócić uwage, "układ chłodzenia" dzięki wielkie.

[ Dodano: 12 Kwiecień 09, 13:05 ]

Forum na temat TDS czytałem i kosmos, mase tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że za tą cene to będzie paść...

:| Z progami i klapą rzeczywiście coś jest nie tak.Poza tym skóra (konfiguracja) coś mi nie pasuje porównaj np z tym http://motoallegro.pl/item598386268_bmw_525_td_jasna_skora.html .

Byłbym sceptycznie nastawiony, turbina,głowica,wtryski,pompa-to wszystko trzeba sprawdzić. happy_bmw

[ Dodano: 12 Kwiecień 09, 13:14 ]

ps.za tą cene wolałbym zdrową E36 albo E34. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...