Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 320i (m50) zgasła i koniec


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

No więc od dziś wierzę w złośliwość rzeczy martwych i prawa Murphiego....

Sprawa wygląda tak - jutro moją e36 miał brać klient(znajomy, więc bubla bym mu nie wciskał) - ale miałem jeszcze do zrobienia dziś parę km - trasa 300 i trochę po mieście. Na trasie trochę cisnąłem jak była możliwość, później wieczorna przejażdżka i tak mnie podkusiło żeby ją do odcinki przekręcić - no i się zemściło... Zgasła mi przy dojeżdżaniu do zakrętu(podczas normalnej jazdy), zapaliłem ją i niby wszystko ok - zrobiłem jeszcze z 10km już normalnie, podjechałem na orlen, zgasiłem.

Po 30 minutach próba odpalenia i... zaskoczyła ale jakby nie na wszystkie gary, obroty skakały(bardzo dynamicznie) od 500 do 1000 - żeby jej nie męczyć zgasiłem i już więcej nie odpaliła. Rozrusznik kręci ale auto nie zaskakuje... LPG nie mam, silnik do tej pory nie sprawiał problemów(choć jakiś 1000km temu wymieniłem cewki i czujnik położenia wału - bo wolne szalały...przez ten czas chodził jak pszczółka...

Co to może być? Obstawiam elektrykę(cewki? padły by wszystkie od razu?) albo pompę paliwa? Może ktoś mi zamontował francuskie części, bo przecież niemieckie się nie psują? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chciała być sprzedana i dlatego to się stało? ;)

Powiem Ci że coś w tym jest... :mrgreen: Sprzedając E30 umówiłem się z pierwszym klientem i nie odpaliła-musiałem na szybko lecieć do mechanika i przełożyć oględziny.Był moment że E36 też się chciałem pozbyć bo potrzebowałem kasy i co...przyjechał znajomy handlarz i nie odpaliła,a tak poza pierdołami spisywała się bardzo dobrze. happy_bmw

Poprostu BMW ma dusze! bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...