Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przeprowadzka forum 15.04.2009


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Maxbimmer to juz pół świata zwiedził , była Syberia , Mozambik , Sri Lanka , Azerbejdżan ............ i maleńska wysepka Pikczu Pikczu

kto by pomyślał ze tam prąd mają a co dopiero serwery :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek a konta bankowe (internetowe) też zakałdasz po takich Państwach ;) hehee

[ Dodano: 16 Kwiecień 09, 11:56 ]

Nie wiem czy to tylko u mnie ale nie wczytuje mi strony www do końca tz. treść jest i wszystko działa ale na pasku wczytywania jest jakoś 98%-99% i ciągle wczytuje...

[ Dodano: 16 Kwiecień 09, 13:47 ]

Tak jest u mnie cały czas (nawet po 15min pasek stoi w miejscu). Po każdej odpowiedzi nie przekierowuje mnie automatycznie (tak jak wcześniej) do mojej odpowiedzi, tylko musze manualnie dawać by zobaczyć to co napisałem.

Dzieje się tak tylko na forum MAXBIMMER :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 16 Kwiecień 09, 11:56 ]

Nie wiem czy to tylko u mnie ale nie wczytuje mi strony www do końca tz. treść jest i wszystko działa ale na pasku wczytywania jest jakoś 98%-99% i ciągle wczytuje...

[ Dodano: 16 Kwiecień 09, 13:47 ]

Tak jest u mnie cały czas (nawet po 15min pasek stoi w miejscu). Po każdej odpowiedzi nie przekierowuje mnie automatycznie (tak jak wcześniej) do mojej odpowiedzi, tylko musze manualnie dawać by zobaczyć to co napisałem.

Dzieje się tak tylko na forum MAXBIMMER :(

Sie przegryzie ;) Ktos ma podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna rzecz. Jak np odpalam stronke o 9 rano dzisiaj i szperam przez rozne tematy, to napisane jest, ze: (autentyk skopiowany)

Dzisiaj 23:37

AWV

Odpalam o 9am? A ostatni wpis byl dzisiaj o 23.37? Cos nie halo..

Pewnie w australli masz inna strefe czasowa :lol:

[ Dodano: 17 Kwiecień 09, 14:07 ]

U mnie się naprawiło :D Już jest wszystko ok :)

A nie mówiłem, że się przegryzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna rzecz. Jak np odpalam stronke o 9 rano dzisiaj i szperam przez rozne tematy, to napisane jest, ze: (autentyk skopiowany)

Dzisiaj 23:37

AWV

Odpalam o 9am? A ostatni wpis byl dzisiaj o 23.37? Cos nie halo..

Pewnie w australli masz inna strefe czasowa :lol:

Za ten dowcip TY polewasz wodeczke na nastepnej imprezie :mrgreen: Pokasz wreszcie te swoja e39, czy sie boisz ze moja ladniejsza? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...