Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pomoc w sprawie obc


Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

witam! włozyłem ten 18 i podpielem te dwa piny i wszystko sie swieci tylko wyskakuje mia taki komunikat ;check coolantlevel see owners manual! moze ktos mi to wytłumaczy co mam zrobic?? a i jeszcze jedno pokazuje mi temperature na zewnatrz -35 a wczesniej jak mialem jeszcze tamtego kompa z czujnikiem temp.bylo wszystko ok! moze musze cos zresetowac?? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do temp to poczekaj bo może faktycznie się ustabilizuje.
temperatura chyba sie ustabilizowała! przejechałem sie i wzrosła do +14,5 mozna jakos ustawic zeby odrazu po przekreceniu stacyjki na wtswietlaczu pojawiala sie tez temp.a nie tylko zegarek?? i prosiłbym o jakies spojszczenie tych przyciskow! bo jechalem i wyskakiwala mi predkosc jest tez jakis limit a timerem co moge zrobic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do temp to poczekaj bo może faktycznie się ustabilizuje.
temperatura chyba sie ustabilizowała! przejechałem sie i wzrosła do +14,5 mozna jakos ustawic zeby odrazu po przekreceniu stacyjki na wtswietlaczu pojawiala sie tez temp.a nie tylko zegarek?? i prosiłbym o jakies spojszczenie tych przyciskow! bo jechalem i wyskakiwala mi predkosc jest tez jakis limit a timerem co moge zrobic??

Wszystko masz na forum :

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics19/obc-ukryte-funkcje-vt5461.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz na forum :
ale tego jak to ustawic z ta temp.nie ma! :( moze wie ktos jak to ustawic??

Raczej chyba nie mozna tego przestawic , ja przynajmniej nie znalazłem tego w

zadnym opisie OBC , zawsze start OBC jest domyślnie od Czasu :wink: Względnie od

temperatury jesli jest poniżej 0 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczesniej w tamtym kompie odrazu po przekreceniu kluczykow na wyswietlaczu pojawiala sie temp! i jeszcze jedno chcialem go odblokowac i wybralem 19 i tam jest look on i nie mozna wybrac niczego sa tylko cyfry od 1 do 9 co tam wybrac

[ Dodano: 18 Kwiecień 09, 17:05 ]

a teraz pytanie z innej beczki kupiłem lampy na tył te z białym kierunkiem i widze ze tam jest 7 bolcow do wtyczki a w starej lampie mialem 8 czy cos nie bedzie dzialalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczesniej w tamtym kompie odrazu po przekreceniu kluczykow na wyswietlaczu pojawiala sie temp! i jeszcze jedno chcialem go odblokowac i wybralem 19 i tam jest look on i nie mozna wybrac niczego sa tylko cyfry od 1 do 9 co tam wybrac

w linku podanym przez Mordulca jest opis jak odblokwac OBC,

test 19 i wpisujesz zsumowana date (dzień + miesiąc) jaka masz ustawioną w OBC, np. na dzisiaj 22.04 22+04=26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...