Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szpera ;]


Dread

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak jest odczuwalna i jak się jeździ ze 100% szperą bmw_beer

Z standardowa fabryczna jeździ się tak samo jak bez z ta różnicą zejak cie znudzi stanie w korku można auto obrócić w miejscu bez zbędnych manewrów, a co do 100% to tylko na tor bo nie ma mowy o np. parkowaniu auta, a na drodze podczas pokonywania zakrętów tył próbuje wyprzedzić przód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No silniczek to minimum 2.0 :) Zawracanie w miejscu - coś pięknego :D

walnięta półośka - coś fenomenalnego !!! szczególnie ta do 2.8 bo taka jak w M3 3.0 ;p fenomenalne wrażenia kiedy szukasz używki...i nigdzie nie ma... jeszcze fenomenalniejsze kiedy dowiesz się ile nówka kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25% daje już rade ja mam taką i oponki jakoś wytrzymują :wink: co do obracania to fakt nie trzeba dużo miejsca he he . ale 100% to dopiero frajda tyle żeautko nie do codziennej jazdy koszt używki do e-36 około 1000-1200 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym spawaniem to właśnie słyszałem :P Szukam do siebie takiej 25% bo większej chyba nie ma sensu ;)

większej to nie polecam 25% spokojnie wystarczy musisz szukać na allegro itp.

tu masz przykład

http://moto.allegro.pl/item621923174_bmw_e36_e_36_328_szpera_super_stan_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tylko dowiedzieć czy nie ma być jakiegoś "specjalnego" do wersji nadwozia Compact. Dzięki mariusz13 za link. Teraz tylko zbieram kasę i takie coś instaluje (25%) :D

o dżizas... kupiłeś przykucniętego psa... ? :D tzn. compacta ? :D rany boskie jak ja nienawidzę tego nadwozia ;))) ale 323ti wymiata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nadwozie może i nie jest za piękne, ale z każdym dniem zaczyna mi się podobać coraz bardziej :) A silnik daje rade tym bardziej, że jest po małym upgrade :D

Jedyny minus to ten skrócony tył, bo jednak często próbuje mnie wyprzedzić - zwłaszcza na rondzie ;), dlatego zdecydowałem sie na instalacje szpery... ale czekam na zastrzyk gotówki na razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dla tych co nie lubią Compact tekst dobry :D Ale serio mi na początku nie podobał się za bardzo ten model nadwozia, auto kupiłem bardziej patrząc na rocznik, silnik i ogólny stan. Z każdym dniem moja opinia o tej budzie się zmienia i już jest bardzo pozytywna :D

ps.ale i tak na czasie kupie Coupe <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mam do Compakcików... jutro wale takim nad morze i zobaczymy jak sie bedzie w 4 jechało;]

A już ci pisze... U mnie jest różnica dość znacząca (jazda w 2 a 4 osoby, mimo dość sporej mocy). Jeszcze pewnie będziecie z bagażem więc 4 osoby + bagaż - czuć różnice w przyspieszeniu. Wydaje mi się że jest to tak odczuwalne ze względu na krótszy tył o 25cm :evil:

A jaki tam silnik macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...