Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


LISTA CHETNYCH NA NAKLEJKI MAXBIMMER


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, ten temat tutaj wisi od 26 kwietnia i teoretycznie lista byla zamknieta 10 maja :P

OK, aktualna lista:

1. euphoria (Warszawa) - małą, czarną poproszę

2. Rybka 318is., duża 1sz ,mała 3szt. (białe) + smycz

3. AWV (Oborniki Śląskie) - duża 1szt (czarna) , mała 3szt (2x biała, 1x czarna)

4. Nx_sz (Zagórów) -2x mała (biała)

5. Klosik320 (Lodz) - 2 x mala naklejka biale, 2 x smycz

6. adaho (Białystok) - 2x mala naklejka biala

7. Dawidjawor (Jawor) - 1x mala biala, 1x duza

8. Kryters - 2 x mala biala

9. Opek E30 - 2 x mala (biala), 1 x duza

:mrgreen:

Wlasnie dostalem info od Mordulca, niestety jest poslizg z naklejkami bo w drukarni cos ploter nawalil :( Termin odbioru naklejek jest koniec tego tygodnia. Oczywiscie bede na bierzaco informowal <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualna lista:

1. euphoria (Warszawa) - małą, czarną poproszę

2. Rybka 318is., duża 1sz ,mała 3szt. (białe) + smycz

3. AWV (Oborniki Śląskie) - duża 1szt (czarna) , mała 3szt (2x biała, 1x czarna)

4. Nx_sz (Zagórów) -2x mała (biała)

5. Klosik320 (Lodz) - 2 x mala naklejka biale, 2 x smycz

6. adaho (Białystok) - 2x mala naklejka biala

7. Dawidjawor (Jawor) - 1x mala biala, 1x duza

8. Kryters - 2 x mala biala

9. Opek E30 - 2 x mala (biala), 1 x duza

Klosik320, dawaj z przelewem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Potwierdzam, dzisiaj zostaly wyslane listy z naklejkami. Od razu musze zaznaczyc! Jak je pakowalem to stawialem na praktycznosc, a nie na estetyke :P Wiec te paczki moga wygladac troche jakby byly wyjete psu z gardla, ale naprawde nie bylo innego sposobu zeby zabezpieczyc te duze naklejki przez zniszczeniem. I tak zostaly wlozone do duzej kopery, wiec listonosz nie bedze mial okazji smiac sie z moich dziel i pozniej z Was. Jedynie prosilbym Rybka318is o wyslanie na pw imie i nazwisko. Adres mialem, ale tutaj paczka byla znacznie drozsza i nie chcialem ryzykowac wysylajac do osoby bezimiennej.

Prosze o potwierdzenie kiedy listy dojda. Przy dobrych wiatrach Koles na poczcie mowil, ze moze w piatek juz beda. Jesli nie to napewno na poczatku przyszlego tygodnia bedziecie mieli co naklejac na swoje samochody :)

Pozdrawiam <bmw_1>

maxbimmerwyslane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super woz, już nie mogę się doczekać bmw_beer

Nie przejmuj się estetyką paczki, bo ważniejsze jest to co się w niej znajduje :D

Dam znać jak tylko dotrą :)

ps. Ja zamówiłem amortyzatory w poniedziałek ze Szczecina i dzisiaj o 14:00 miałem je już u siebie (szło zwykła paczką ekonomiczną, Poczta Polska) - naklejki powinny iść tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi naklejki już doszły :)

Co prawda na kopercie mój adres i dane a w środku Dawid z Jawora.

Zamiast 1 dużej (czarnej) i 3 małych mam 1 duża (biała) i 1 mała... ale w sumie nic się nie stało ważne że mam już upragnione naklejki :D

Myślę, że nie ma co się bawić w odsyłanie.

Dzięki jeszcze raz woz bmw_beer uklon_bmw

ps. dopiero teraz zorientowałem się że mam 3 światło stopu i z naklejki na szybę nici, jeszcze pomyślę nad naklejeniem jej pod stop ale to bym musiał mieć czarną bo biała raczej nie będzie pasowała. Przy jakieś okazji chętnie kupię dużą czarną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi naklejki już doszły :)

Co prawda na kopercie mój adres i dane a w środku Dawid z Jawora.

Zamiast 1 dużej (czarnej) i 3 małych mam 1 duża (biała) i 1 mała... ale w sumie nic się nie stało ważne że mam już upragnione naklejki :D

Myślę, że nie ma co się bawić w odsyłanie.

Dzięki jeszcze raz woz bmw_beer uklon_bmw

ps. dopiero teraz zorientowałem się że mam 3 światło stopu i z naklejki na szybę nici, jeszcze pomyślę nad naklejeniem jej pod stop ale to bym musiał mieć czarną bo biała raczej nie będzie pasowała. Przy jakieś okazji chętnie kupię dużą czarną ;)

Nie no, ja piernicze <bmw_4> Byl ogolnie problkem z wysylaniem tych duzych paczek, bo trzeba bylo je wlozyc jeszcze do tych duzych kopert. Wiec ja przepisalem dane na koperte a babka na poczcie je wlozyla bo chciala pospieszyc sprawe. No i wlozyla, ale chyba nie patrzya ktora do ktorej. Byly trzy paczki, teraz pytanie czy wszystkie 3 zostaly pomieszane czy tylko 2? Sorry chlopaki. Ale AWV, moge ci wyslac pare bialych na moj koszt. Postawisz browar na nastepnym zlocie i tyle. :P Pasuje? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

p.s. AWV, juz wczesniej bylo info. Duzych nie ma bialych i czarnych, sa tylko biale.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mam pytanko. Do kogo moge sie zglosic bo tez bym chcial taka naklejke. I ile to by kosztowalo?

Wysyłką naklejek zajmuje się Woz

Naklejki są w dwóch formatach :

Duze na szerokosc tylnej szyby - kolor biały - cena 5zł/szt

Małe około 20cm szerokosci na tylna klape - kolor biały / srebrny / czarny - cena 1zł/szt

Najklejki są dostepne praktycznie na kazdym spocie , najblizszy to Tuningowisko.

Natomiast jesli chodzi o wysyłke to nie chce się pakować w kompetencje Woz'a ale

mozliwe ze jak nazbiera się znowu grupka osób chętnych na naklejki to znowu zrobi

akcje i wysle wszystko za jednym razem wtedy koszt naklejek + koszt wysyłki :wink:

Ale jak cos to niech Woz się wypowie co i jak bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jesli chodzi o wysyłke to nie chce się pakować w kompetencje Woz'a ale mozliwe ze jak nazbiera się znowu grupka osób chętnych na naklejki to znowu zrobi akcje i wysle wszystko za jednym razem wtedy koszt naklejek + koszt wysyłki :wink:

Ale jak cos to niech Woz się wypowie co i jak bmw_beer

No to sie wypowiadam :) Potwierdzam, akcje powtorze jesli bedzie odpowiednia grupa. Zreszta, dzisiaj lub jutro dam info dokladnie co i jak. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...