Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bardzo POLECAM - tapicerów ;)


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

Zeszmacona stara do granic możliwości kierownica doczekała się w końcu małej renowacji.

mg1601.jpg

Łączny koszt obszycia kierownicy na nowo: 150 PLN

Kierownica obszyta w ciągu 2 dni we wrocku, boczna kochanowskiego.

Robota wykonana na tyle solidnie, że na dniach oddam im fotele do obszycia na nowo - za komplet krzyknęli 1200 PLN + materiały. W sumie zależy mi tylko na tym, żeby boki obszyć skórą i wymienić stare gąbki na nowe... no i boki z tyłu też w skórę.

Zastanawiam się jeszcze czy środka nie zrobić alcantrą... ale to już będzie zdecydowanie dużo większy koszt ;)

UWAGA: Gdyby ktoś chciał się zabierać za coś podobnego:

1) poduszka mocowana na torx 30

2) osłona na wkręt krzyżowy PH2

3) kierownica dużą śrubą 16

Wszystko robimy przy wyłączonym zapłonie!

Po zdemontowaniu poduszki i odkręceniu kierownicy ściągamy ją delikatnie i NIE KRĘCIMY tym czymś z tyłu ;) Tam jest taśma od airbagu - NIE WOLNO TEGO PRZEKRĘCIĆ BO TAŚMA SIĘ USZKODZI, dlatego warto to zabezpieczyć taśmą klejącą.

KONIECZNE podpięcie pod komputer po wszystkim - w celu usunięcia błędu airbagu.

Tak czy tak chłopaki browara pociągają, ale wiedzą co robią i robią to skutecznie, ładnie i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiera wygląda jak nówka :D Moja jest w dobrym stanie puki co tfu tfu ale jak bym miał problem z nią to udam się tam :)

Dzięki SataN za info bmw_beer

Muszę odgrzebać wizytówkę, mam gdzieś w aucie, wrzucę dokładny adres i mapkę.

Od razu podpowiem, że na miejscu mają sklep z materiałami tapicerskimi - do wyboru do koloru, skóry, alcantry, zwykłe materiały... można zgłupieć tyle tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładny adres przyda się potrzebującym :D
Od razu podpowiem, że na miejscu mają sklep z materiałami tapicerskimi - do wyboru do koloru, skóry, alcantry, zwykłe materiały... można zgłupieć tyle tego jest.

No to PROFESKA widzę :) A ceny normalne czy nienormalne ;)

wszędzie za obszycie kiery krzyczeli ~250-350

tutaj razem z materiałem - skóra - 150 ;)

szwy identyczne z oryginałem - nie ma się czego czepić, skóra dobrze naciągnięta idealnie dopasowana do tapicerki.

za kompletną renowację foteli i obszycie skórą całości krzyknęli 4 tys brutto. To też nie jest dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pod względem cen są zaj***. Rożnica między innymi a nimi jest widoczna, a skoro jeszcze robią to bardzo dobrze wybór jest chyba oczywisty :)

Szczerze to bardzo się bałem o tą kierownicę... bo nie dość, że bez papierka oddałem tak na gębę, to jeszcze cena podejrzanie niska a nie uśmiechało mi się wydawać 500 pln za jakąś używkę w opłakanym stanie ;)

No ale jest na prawdę ok, na 100% oddam im fotele jak tylko będę miał trochę więcej czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem ci jak żeś tym czernidłem malował że g* osiągniesz.

Pociągnij to czymś do konserwacji cobyś miał taki sam kolor na kierze i poduszce.

I używaj tego środka często - na mojej już szaro się zaczyna robić, choć faktura skóry nadal jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem ci jak żeś tym czernidłem malował że g* osiągniesz.

Pociągnij to czymś do konserwacji cobyś miał taki sam kolor na kierze i poduszce.

I używaj tego środka często - na mojej już szaro się zaczyna robić, choć faktura skóry nadal jest

no bo ja nie mam co robić ;p jak się popsuje to sobie jeszcze raz obszyję i tyle ;p

a kolor jest ten sam ;)

i w przeciwieństwie do Ciebie taśmy nie urwałem ;DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnij to czymś do konserwacji cobyś miał taki sam kolor na kierze i poduszce.

na foto kiery po zrobieniu pada słońce i taki efekt daje (na foto), zobacz na "prawy górny środek kiery" i jest ten sam kolorek ;)

Wierz mi że inaczej odbija światło. Przyjmuję to za pewniak, bo też sobie obszywałem :mrgreen:

Klakson obity jest plastikową imitacją skóry i bez środków nabłyszczających skórę jest różnica (skóra jest nieco bardziej matowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnij to czymś do konserwacji cobyś miał taki sam kolor na kierze i poduszce.

na foto kiery po zrobieniu pada słońce i taki efekt daje (na foto), zobacz na "prawy górny środek kiery" i jest ten sam kolorek ;)

Wierz mi że inaczej odbija światło. Przyjmuję to za pewniak, bo też sobie obszywałem :mrgreen:

Klakson obity jest plastikową imitacją skóry i bez środków nabłyszczających skórę jest różnica (skóra jest nieco bardziej matowa)

postawisz oba jaja ? bo ja mogę Ci udowodnić, że kolor jest taki sam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...