Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowy dział PROTOTYP-y


AWV

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jestem za <bmw_1>

A moze galeria klasycznych modeli? foty trojek, piatek i siodemek od lat 70 tych wzwyz masz wszedzie, a moze rozbudowac do modeli ktorych nie znajdziesz na kazdej stronie bmw? Jak juz robic galerie to porzadnie <bmw_1>

np. BMW 328 z 1936r..

bmw_328_1936_01_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o założenie nowego tematu w dziale Galeria BMW, zaraz obok seria 1, 3, 5 itd tylko to nazwać prototypy BMW, a nie wklejać foto tutaj :)

A moze galeria klasycznych modeli? foty trojek, piatek i siodemek od lat 70 tych wzwyz masz wszedzie, a moze rozbudowac do modeli ktorych nie znajdziesz na kazdej stronie bmw? Jak juz robic galerie to porzadnie <bmw_1>

Klasyki można przecież wkleić już do istniejących tematów serii 3, 5 i 7 - no chyba, że faktycznie zrobić dodatkowy dział poza serią od 1 do 8, prototypy i dodać KLASYKI które będą do lat 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo kto wie ze ta ostatnie bmw jest zrobione z plotna...ktos wpadl na switny pomysl tylko to nie byloby auto na kazda pogode

to BMW jest na ostatniej fotce...prototyp nazywa sie GINA, to ze jest z "plotna" nowoczesny material o niesamowitych wlassciwosciach to jesczze nic, to auto jest wstanie sie zmieniac jak transformers, np swiatla znikaja, jak nie sa potrzebne itd. na wp.pl byl kiedys obszerny artykul, fotki i filmiki, na zywo to COS wyglada niesamowicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy - wszystko fajnie, co nie zmienia postaci rzeczy, że z zewnątrz wygląda jak skrzyżowanie toyoty mr2, autobusu wycieczkowego i statku kosmicznego Enterprise - z resztą zdjęcie wnętrza rozwiewa wszelkie wątpliwosci, że jedynymi osobami które mogły prowadzić to cóś był kapitan Kirk albo Spock...

czy mi się wydaje, czy pierwsze zdjęcie jest obrazków które były w gumie "Turbo"? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to dzial "Komentarze/Sugestie" dyskutujcie czy jest sens zalozyc taki dzial czy nie,

a tu padlo pytanie i od razu zdjecia i projekty wklejacie :evil:

Dokładnie pisałem o tym wcześniej :

Mi chodziło o założenie nowego tematu w dziale Galeria BMW, zaraz obok seria 1, 3, 5 itd tylko to nazwać prototypy BMW, a nie wklejać foto tutaj :)

Więc piszcie czy pomysł się wam podoba czy nie.

ps. sam wkleiłem prototyp w dziale komentarze sugestie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...