Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy warto kupic M-3 ???


koral

Rekomendowane odpowiedzi

Ma okolo 300 KM, ile to moze palic ???

Odpowiedz prosta ile wlejesz tyle spali :lol:

Swoja drogą kupowanie M3ki to zawsze ryzyko , trafic na nie poobijaną wersje to jak

6tka w totka , takiego auta nikt nie kupuje do emeryckiej jazdy wiec trzeba brac

poprawke ze swoje juz wycierpiała w 10 letnim zywocie :wink:

Ale cena dosc niska , tylko nie wiadomo w jakim to jest stanie , ceny w niemcowie

sa sporo wyzsze bo za 94-95 trzeba zapłacic kolo 8tys Euro , francja zawsze byla

tansza ale 3tys róznicy jest z deka zastanawiajace , bo lampy + gril i troche lakieru

nie kosztuje az tyle <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

problemem m3 nie jest spalanie , wiadomo ze duzo pali, ale ceny i dostepnosc czesci.

Zadna czesc mechaniczna nie pasuje od zwyklej e36 a w katalogach z czesciami nie ma wogole m3, wszedzie pisze z wylaczeniem M3, wiec pozostaje serwis, a to juz droga sprawa.

kolega ma m3 e36 rejestracja d1 bonzo... niebieski metallic coupe i powiem wam jedno...autko zapier dala przeokrutnie ale z czesciami masakra.. mowi ze min mu pali po miescie 16 a jak jest kat to i 30.... czescisa mega drogie wiec jezeli chcesz sie przesiasc na e36 to kup 325 na vanosie.. tez bedziesz zadowolony ...a czesci bardziej dostepne pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3... :P Jakby mnie było stac to wciągnąłbym ją nawet nosem!A z tym twoim wstawianiem 3.5 do E30 to wiesz...Znajdziesz silnik,potem skrzynie,pózniej to dopasuj,podłacz instalację,okaże sie ze coś nie gra,znajdż most,dopasuj wał...itd,a w finale sprawy auto może wylądować w auto giełdzie(E30,3.5,tylko silnik włożyć :mrgreen: )Ja bym się w to nie pchał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3... :P Jakby mnie było stac to wciągnąłbym ją nawet nosem!A z tym twoim wstawianiem 3.5 do E30 to wiesz...Znajdziesz silnik,potem skrzynie,pózniej to dopasuj,podłacz instalację,okaże sie ze coś nie gra,znajdż most,dopasuj wał...itd,a w finale sprawy auto może wylądować w auto giełdzie(E30,3.5,tylko silnik włożyć :mrgreen: )Ja bym się w to nie pchał...

Jesli sie to zrobi pozadie i wlozy troche kasy to wszysko da sie zrobic :) ym bardziej ze alpina chyba wkladala do e-30 3,5 litra.

Jeden koles (Alexiej) wsadzil do rekina e21 m30b35 i auto ma sie dobrze ;) ale ksozt takiej profesjonalnej przerobki to napewno kolo 15 tysiakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...