Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Apropos dzialu DOWNLOAD


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa stronka glowna ladna, trzeba sie do niej pzyzwyczaic :) Ale szata graficzna daje rady :mrgreen:

Mam jedno pytanie. Jest dzial DOWNLOAD. Nie wiem czy on wczesniej byl, ja przynajmniej nie zauwazylem (spostrzegawczosc nie nalezy do moich mocnych stron..), ale na nowej stronie wychodzi "error 404 - not found". tylko dla upewnienia, czy z tego dzialu bedzie mozna rozne filmy, artykuly, schematy o beemkach sciagnac? Jesli tak, to ok, wyglada na to, ze moj pomysl dawno zostal wyprzedzony. Chodzi o to, ze ja mam strasznie duzo roznych filmow z beemkami. Foty to jedna rzecz, bo kazdy moze zarzucic na dzial "GALERIA BMW" sam bez problemu, ale co z filmami? Mam gdzies miedzy innymi 50MB film z legendarna E30 Randy Spare. Cos pieknego, i nie ukrywam ze z checia bym jakos zarzucil do dzialu DOWNLOAD, zeby kazdy mogl sobie to bez problemu sciagnac dla siebie. I mysle, ze kazdy z nas ma sporo takich perelek. A moze stworzyc mozliwosc uzytkownikom, zeby mogli samodzielnie wrzucac takie wieksze pliki do tego dzialu, zeby bylo to ogolnie dostepne dla innych? Nie wiem czy jest taka mozliwosc, po prostu mysle glosno.

Pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWV, bo bede szczery i napisze (wiem ze dostanie mi sie po lapach.. ;) ) ze nigdy wczesniej chyba nie bylem na dziale download. Ja w 99% praktycznie siedzialem na forum i tyle ;)

Tam byla opcja, ze mozna cos zarzucic na dzial download od siebie, czy tylko pobrac z tego co admin wstawi? Wiem, ze to raczej podstawowe pytanie.. :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...