Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kierunkowskazy do E36


sulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, prosiłbym o zdjęcia oraz namiary gdzie można dostać owe (oferowane przez was kierunkowskazy), bo te sprzedawane razem z lampami DEPO straszenie mi się nie podobają (chce zamontować jakieś inne), a oryginalne nie trzymają się kupy z lampami DEPO. Poniżej link do kierunków jakie aktualnie posiadam.

depo1.jpg

depo2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze możesz zamontować takie jak ja mam (zobacz w Buma... albo tu masz linka : http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8386346 ). Kosztowały mnie 80pln we Wro (hurtownia obok Auto Chip). Nie są za piękne ale... ;)

Właśnie myślałem o takich kierunkach. Lampy już kupiłem i były w komplecie z kierunkami, wyszły taniej niż miałbym kupować je bez kierunków. Woz podaj mi jakieś zdjęcia tych twoich kierunków, miejsca gdzie mogę je kupić, a wy co myślicie o tych kierunkach, które aktualnie posiadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co masz nie są złe. Miałem też takie (nawet chyba 2 pary) ale wszystkie zgubiłem na A4, bo mam ułamany jeden zaczep i tak od czasu do czasu... gubię kierunek :P

Poszukaj na necie takich jak chcesz, podeślij a ktoś wirtualnie wklei je do ciebie i zobaczysz jak to będzie sie prezentowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś je wklei, tylko kto podejmie się czegoś takiego - wklejenia?? Poza tym nie wiem jakie są dostępne, co z tego, ze ja zaproponowałem co chce, ale może nie wiem o istnieniu jakiś innych kierunków,dlatego miedzy innymi założyłem ten temat, żeby ktoś mi powiedział jakie są dostępne kierunki do E36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z czarnym to ja mam i w skali od 1 do 10 (gdzie 10 to super) daje im 6 :P trochę za bardzo żarówkę widać i to szpeci moim zdaniem. Ale właśnie wpadłem na pomysł by cały kierunek przyciemnić jeszcze (przezroczysty plastik). Tylko nie wiem za bardzo jak :D

Chcesz aukcje tych przedostatnich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena używki jest tylko 10 zł tańsza niż nowych, muszę się zastanowić, ciekawe jak można by wł ansie przyciemnić lekko ten plastik przeźroczysty, nie jest to wcale głupi pomysł. To już wiem czemu ich na aukcji nie mogę znaleźć, po prostu nie nie ma na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj do Copue (musi być w opisie aukcji że pasuje), na tych RESCAR jest taka informacja : BMW->90 Coupe E36 .

Mam dwa sposoby na przyciemnienie (pierwszy amatorka) bo spray a drugi to folia... też nie za bardzo wyszukany sposób ale przynajmniej jest jakiś :)

tylko nie wiadomo jak to wyjdzie w praktyce... Folia to nie duży koszt bo pewnie ok 20pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No folia dobra myśl, tylko musi być delikatna, jak już miałbym kupować to zadzwonię i się dowiem, ale spray to nie, nic nie będzie widać. Zobaczymy co inni ludzie powiedzą jak wstaną. No jestem ciekaw tej folii, tylko musiałby być bardzo delikatna, żeby znów klosz lampy nie był przeźroczysty a kierunek czarny, bo chciałbym, żeby to ładnie się komponowało, miało ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa sposoby na przyciemnienie (pierwszy amatorka) bo spray a drugi to folia... też nie za bardzo wyszukany sposób ale przynajmniej jest jakiś :)

tylko nie wiadomo jak to wyjdzie w praktyce... Folia to nie duży koszt bo pewnie ok 20pln.

Ja akurat mysle, ze ze sprayem wyjdzie lepszy efekt niz z folia. Folie na malo rownej nawierzchni ciezko zalozyc. Ponizej przyklad jak wyglada lampa po sprayu.

DSCN0853.jpg

0177.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podjąłbyś się przyciemnienia takiego kierunkowskazu??? :)

[ Dodano: 7 Maj 09, 07:34 ]

Te z czarnym to ja mam i w skali od 1 do 10 (gdzie 10 to super) daje im 6 :P trochę za bardzo żarówkę widać i to szpeci moim zdaniem. Ale właśnie wpadłem na pomysł by cały kierunek przyciemnić jeszcze (przezroczysty plastik). Tylko nie wiem za bardzo jak :D

Chcesz aukcje tych przedostatnich ?

A teraz sobie myślę, w jakim celu przyciemniać ten kierunek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woz taki efekt jest po spray-u ? Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku wizualnego :)

Oczywiście samemu się chyba tego nie podejmę bo nie słynę z dobrej ręki do "puchy" , a wiesz czy ktoś się tym zajmuje na co dzień ?

A teraz sobie myślę, w jakim celu przyciemniać ten kierunek??

Ja dla efektu wizualnego, u mnie bardziej ten zabieg pomoże bo mam czarne auto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma czarne auto to ok, ale ja to się zastanawiam, hmm chyba kupie te kierunki, a później zobaczę, najwyżej zdejmę i przyciemnię. Tak chyba zrobię, bo te oryginalne mi jakoś nie współgrają z tymi lampami, nie są idealne, ale chyba będą lepiej wyglądać, co wy na to??

Tu znalazłem chyba oryginalne kierunki lub wyglądające na oryginalne i to są najbardziej przyciemnione jakie są.

http://www.allegro.pl/item631138215_migacze_dymione_bmw_3_e36_e_36_91_97_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...