Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


chromowane dodatki


Polus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szczerze to nakładki na lusterka mi się w ogóle nie podobają, a klamki to już zupełnie inna para kaloszy:) Sam zrobiłem takie klameczki u siebie i nawey fajnie to wygląda - nie psując ogólnego wizerunku auta:) A co do kupna takich nakładek to bym się ciężko zastanowił bo można je zrobić samemu i to za ok 10 zł wszystkie klameczki:)jak? nic prostszego - kupujesz folie lustrzanke (chromówkę) robisz szablonik z bristolu, odrysowujesz na tylnej części lustrzanki, wycinasz i naklejasz:) I oto cała filozofia. A wygląd - niczym się nie różni od nakładek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpusc sobie ten bajer na lusterka , nie jezdzisz wkoncu Audi A8 ...

i tu mnie rozgryzłeś - wlasnie w A8 mi sie to rzuciło w oczy :D a moja beta to w sumie to czarna limuzynka wiec prawie to samo co A8 tyle ze troszke mniejsza :D

A troszke to prawie to samo :P

Poza roznica silnikowa itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie taką folię możesz kupić dobrym sklepie papierniczym lub na giełdzie(ale tam zdzierają na cenie) Szczerze polecam nie widać różnicy a poza tym satysfakcja że zrobiłeś coś sam:) Folią czerwoną zmieniłem kierunki z tyłu i też fajnie wygląda. Mam wiele ciekawych pomysłów ale o tym jeszcze napiszę:) Pozdro all <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yan00sh moim zdaniem zadne chromy nie beda fajnie wygladały poza felgami , jakby nie

patrzec masz wersje shadow tzn wszystkie listwy nad drzwiami sa czarne a nie

chromowane , moim zdaniem nie ma sensu na siłe upiekszac auta bo bedziesz nie

zadowolony , zamiast wydawac kase na takie bajerki lepiej dozbieraj troche i kup ładne

felgi a auto bedzie zupelnie inaczej wygladało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yan00sh moim zdaniem zadne chromy nie beda fajnie wygladały poza felgami , jakby nie

patrzec masz wersje shadow tzn wszystkie listwy nad drzwiami sa czarne a nie

chromowane , moim zdaniem nie ma sensu na siłe upiekszac auta bo bedziesz nie

zadowolony , zamiast wydawac kase na takie bajerki lepiej dozbieraj troche i kup ładne

felgi a auto bedzie zupelnie inaczej wygladało :wink:

no właśnie!! w mojej właśnie to mi się podoba że wszystko ma czarne[shadow] :mrgreen: .no ale jak yanooshowi się podoba to niech zakłada <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chromowane felgi to faktycznie wydatek ale polecam chromowana folie nakleja sie ja na goraco ja u siebie w miescie mam goscia co sie tym zajmuje profesjonalnie. Pochromowałem same ranty w mojej E-39 na 17' i efekt jest szokowy!!! kazdy sie pyta ile dałem za pochromowanie. Jezdze juz dwa lata, oczywiscie tylko w okresie letnim i niema zadnej różnicy a i myje co 2 dni! Jak macie tam kogos co to robi to polecam efekt jest konkretny.pozdr. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zanim kupilem swoje autko, widzialem inne 5tki z chromem wokol szyb bocznych.wcale mi sie to nie podobalo.dziwnym trafem jak kupilem swoja to miala czarne obramowki.jedyne co z chromu zostalo to nerki, ktore i tak chce zrobic czarne.ma ktos pomys jak je wyciagnac, aby pozniej pomalowac ?

pozdrowionnka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam takie jedno pytanko: dlaczego w niektórych e-34 wybrzuszenie na masce biegnie od nerek prawie w linii prostej do szyby (podobnie jak w e-30 Piotra), a w innych rozchodzi się na boki tak jak w beemce Tomskiego? Czy to zależy od rocznika czy od czegoś innego?

A co do chromów to mi podoba się jak listwy wokół szyb są chromowane, ale myślę, że te wszystkie dodatki to po prostu kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

zamiast wydawac kase na pierdoly szpecace twoje auto zbieraj na felgi popatrz na te czarne e30 do nie chrom pasuje jak do malo ktorego niewielkiego samochodu ale w e36 to oprocz nerek to nie widze miejsca na chro chyba ze w tych ktoryni cygany jezdza tam to nawet opony by pochromowali ale chyba nie o oto chodzi klamki w takim aucie jak e36 w chromie i jakiejs folii stary pomysl chwile jak inni beda patrzec na twoje auto <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem. Chromowe elementy najladniej wygladaja w E30 :D

Ale ja i tak bym sie ich z checia ze swojej pozbyl :twisted:

O gustach sie nie dyskutuje i kazdy robi samochod wedle swojego upodobania.

Wracajac do tematu.

YanOOsh jak chcesz to sobie zaloz te chromy i zobaczysz jak bedzie wyglac, ale jak nie przypadnie Tobie do gustu to tylko pieniadze w bloto wyrzucisz.

Decyzja nalezy do Ciebie :D

Pozdrawiam happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...