Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przyciemniane szyby do e34?


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sadzicie? Pytam sie o opinie, bo nie ukrywam ze mam mieszane uczucia co do tego. Beemka jest czarna z czarnym srodkiem, zero chromow, wersja shadow, nawet lampy sa ciemne, wiec pytanie czy ciemne szyby nie bylyby przesada. Z drugiej strony, mogloby to wygladac ciekawie?..

Ponizej nie jest to touring, ale zdecydowanie jedna z ladniejszych e34 jakie widzialem. No i ciemne szyby..

95357434rd1xb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyciemniaj :) tylko wszystkie na ten sam procent (bo tył 100% a przód "23%" - bo tyle chyba musi być....

Chyba 23% tak jak napisał AWV.

Mnie się wogóle nie podoba jeżeli tył jest przyciemniony MAX a przód wogóle bądź tylko troche. Za bardzo się różnica rzuca w oczy. Jak przyciemniać to wszystkie na taki sam procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaj*** jest zrobiona ta piąteczka happy_bmw

To na necie znalazłem :

Zgodnie z obowiązującymi normami przepuszczalność szyb pojazdów powinna wynosić:

- dla szyby przedniej (czołowej) minimum 75 %,

- dla szyb nie będących szybami przednimi (szyby przednie boczne lewa i prawa) min.70%

- dla szyb nie mających wpływu na pole widzenia kierowcy (szyby tylne boczne lewa i prawa, szyba tylna ogrzewana) dopuszcza się wartość przepuszczalności poniżej 70 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszta przeróżne - poszukaj nawet na Google :)

Koleś robił e36 Tourng i dał chyba 700pln (atest, przyciemnienie przód 23% (najmniejsze), reszta nie wiem jaki procent ale to była ta średnia folia (bo są 3 rodzaje z tego co wiem) - na średniej patrząc od zewnątrz kto siedzi zw aucie można zobaczyć... prawie nic ;) Mowa o średniej foli przyciemniającej (%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANDITEN MOTOR WAGEN :) a tak nawiasem mowiac, przyciemnisz przod i policja dowod od razu zabiera, nie pyta co i ile przyciemnione...moj kolega w Opolu, zeby pojechac dalej zdzieral folie z OCTAVI z przednich bocznych....tak wiec lipa, bo 500zl za to zaplacil.....ale i tak warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe przemo_wrc, :) Pozdro <bmw_2>

HAHA dziekiiii:D nie no ja nie mam słów....Dla mnie jest to autorytet w tym momencie:D tylkko nie moge takich felg na allegro znaleźć:(( ale zderzak juz znalazłem:D M pakietowy ( 500zł kompletny z halogenami listwami itp ) Od dzisiaj to zdjęcie będzie wisieć nad łóżkiem :D haaa dzieki wielkie ziomek za reszte fotek :D <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANDITEN MOTOR WAGEN :) a tak nawiasem mowiac, przyciemnisz przod i policja dowod od razu zabiera, nie pyta co i ile przyciemnione...moj kolega w Opolu, zeby pojechac dalej zdzieral folie z OCTAVI z przednich bocznych....tak wiec lipa, bo 500zl za to zaplacil.....ale i tak warto :)

To zależy czy masz świstek na którym jest numer foli z Atestem, jeśli jest smerfy nie mogą ci zabrać dowodu (oczywiście mowa o tym przyciemnieniu przednich szyb które jest prawidłowe - przepisy). Ja też byłem nie raz świadkiem kontroli, jak auto miało przyciemnione szyby i nigdy się ni doczepili ;) Ważne by mieć ten atest (który potwierdza prawidłowy procent przyciemnienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też fajnie wyglądają i mają spory rant, ale nie zmieniajmy tematu bo o przyciemnianiu ma być ;)

Jeśli ktoś chce jeszcze lepszy efekt przyciemnienia oszklonej częsci auta to polecam przydymianie (tzw przyciemnianie piecowe). Jest droższe od foli ale efekt lepszy (auta z salonu jeśli mają przyciemniane fabrycznie szyby to właśnie są to tak zwane piecówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...