Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pranie podsufitki i słupków - pytań kilka.


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednią ktoś totalnie zniszczył, zaczęła się rozłazić i rozklejać coraz bardziej, kupiłem używkę.

Teraz pytanie czy ktoś od nas zajmuje się praniem tapicerek, komu można bezpiecznie oddać podsufitkę do czyszczenia ? Albo jest ktoś sprawdzony ?

Bo nie chcę, żeby los "nowej" w stanie idealnym, ale brudnej podzielił los starej którą rzeźnik jakiś prał.

A że zostało mi: wymienić tapicerkę + naprawić jeden fotel... i koniec prac we wnętrzu auta...

Potem tylko zrobić porządek z błotnikiem.... i auto 100% oryginał, 100% sprawne (nie licząc szumiącego łożyska sprzęgła).

Więc 2 lata pracy nie poszło na marne ;p w końcu to będzie 328i takie jakie powinno być i tak jak powinno cieszyć. Jestem blisko końca i już nie chcę nic sp**** ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem tylko zrobić porządek z błotnikiem.... i auto 100% oryginał, 100% sprawne (nie licząc szumiącego łożyska sprzęgła).

Sory że zmienię temat, ale możesz mi napisać na PW jak to się objawia (mam problem i chyba właśnie z tym).

Co najmniej dziwnie, ale to nie jest odosobniony przypadek bo w drugim znajomym 328i mamy to samo ;>

A co się dzieje... łożysko szumi... "szura" kiedy sprzęgło jest.... puszczone ;D nie wciśnięte.

Jest to spowodowane na 99% tym, że sprzęgło było rozbierane i składane jeszcze raz.

Nie zmienia to faktu, że jak szumiało tak szumi i że już tak 2 wymiany oleju przejeździło i dalej jak szumiało tak szumi, więc na razie zlewam, potem jak się sypnie wymienię cały komplet: sprzęgło, docisk i łożysko.

Więc jeśli Ci szumi.. nie bierz sobie specjalnie tego do serca i nie przejmuj się tym za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SataN uratowałeś właśnie moje nerwy uklon_bmw

Wymieniłem ostatnio właśnie całe sprzęgło (nowe) i pojawiło się taki coś... ehhh teraz kamień z serca :)

DZIĘKI WIELKIE <bmw_2> bmw_beer <bmw_2>

Nie za ma co... mi tak zaczęło szumieć jakieś 15 tys po wymianie jak 2masówka była sprawdzana i sprzęgło rozbierane... i tak do dzisiaj szumi od sylwestra poprzedniego ;)

edit: na którego to nad morze musiałem jechać golfem III 1.6 na lpg ;p

matko boska myślałem że kilka razy zginę przy wyprzedzaniu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 na lpg w Golfie 3... ciekawie to musi chodzić :D (ja miałem taki silnik w POLO to nawet szło - bez lpg).

Mi to szumienie pojawiło się od razu po wymianie kompletnego sprzęgła i koła dwumasowego (używka) - ale jeśli nic się przez to nie stanie ze sprzęgłem itp. to mogę z tym żyć (choć przyznam denerwujący dźwięk) ;)

A co do tych odkurzaczy to chodzi mi o coś takiego :

http://www.sklepwojcik.pl/?p=653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 na lpg w Golfie 3... ciekawie to musi chodzić :D (ja miałem taki silnik w POLO to nawet szło - bez lpg).

Mi to szumienie pojawiło się od razu po wymianie kompletnego sprzęgła i koła dwumasowego (używka) - ale jeśli nic się przez to nie stanie ze sprzęgłem itp. to mogę z tym żyć (choć przyznam denerwujący dźwięk) ;)

A co do tych odkurzaczy to chodzi mi o coś takiego :

http://www.sklepwojcik.pl/?p=653

Nie no odkurzacz fajny... ale za 1300 to ja podsufitkę nową kupię ;D muszę kogoś z takim wyczaić ;)

A co do golfa: padało w nim sprzęgło, gazu palił tyle, że moim taniej wyszło nad morze i do wrocka ;D ale to nic... jeszcze co chwila strzelał i przerywał ;D zawieszenie było wylatane i pływał jak łajba po jeziorze ;)

A co najlepsze... sprzedał tego golfa gość za taką kasę, że osobiście połowy tego bym za niego nie dał... a sprzedał bo GOLF :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...