Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36 Oświetlenie wnętrza przy otwieraniu drzwi problem...


pb3311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam problem z oświetleniem wnętrza ;/ mam e38 318i, 1.8 benzyna, ( ale żre to cholerstwo :D ) Więc do rzeczy. Gdy otwieram drzwi, światełka wewnątrz się nie palą.. A powinny. środkową lampke mam ustawioną na środek, zresztą kombinowałem na wszystkie możliwe sposoby, probowałem po kolei drzwi otwierać, czujniki wciskałem, nic nie dawalo. Bezpieczniki wszystkie OK. Gdy włączę recznie lampke, to wszystkie świecą;/ lecz przy otwieraniu drzwi nic się nie zapala, co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam problem z oświetleniem wnętrza ;/ mam e38 318i, 1.8 benzyna, ( ale żre to cholerstwo :D ) Więc do rzeczy. Gdy otwieram drzwi, światełka wewnątrz się nie palą.. A powinny. środkową lampke mam ustawioną na środek, zresztą kombinowałem na wszystkie możliwe sposoby, probowałem po kolei drzwi otwierać, czujniki wciskałem, nic nie dawalo. Bezpieczniki wszystkie OK. Gdy włączę recznie lampke, to wszystkie świecą;/ lecz przy otwieraniu drzwi nic się nie zapala, co może być nie tak?

Ja miałem niedawno awarię tych cholerstw w drzwiach... się wziąłem wkurzyłem i wszystkie powymieniałem (czujniki).

No ale z racji tej, że dyskoteka była w aucie przy każdym hamowaniu jak czujniki przy ryglach nie łączyły... to odłączyłem lampki... i pewnie u Ciebie też któryś jest walnięty.. i ktoś pewnie odłączył po to, żeby nie mrugało przy hamowaniu i ruszaniu z butem w podłodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...