Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[Wrocław] BMW 328 E46 sedan 1999r.


grochu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Co sądzicie o poniższej ofercie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8305314

Przebieg moim zdaniem mało realny, ale jak na moje oko auto wygląda dobrze.

Gdzie najlepiej podjechać z takim autem na przegląd we Wrocławiu lub okolicach i ile taki przegląd mógłby kosztować? (sprawdzenie zawieszenia, geometrii, czy auto nie było składane z czterech różnych, historia napraw na podstawie VIN w jakiejś bazie BMW - mają coś takiego?, diagnostyka silnika itp)

Pozdro,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Witajcie,

Co sądzicie o poniższej ofercie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8305314

Przebieg moim zdaniem mało realny, ale jak na moje oko auto wygląda dobrze.

Gdzie najlepiej podjechać z takim autem na przegląd we Wrocławiu lub okolicach i ile taki przegląd mógłby kosztować? (sprawdzenie zawieszenia, geometrii, czy auto nie było składane z czterech różnych, historia napraw na podstawie VIN w jakiejś bazie BMW - mają coś takiego?, diagnostyka silnika itp)

Pozdro,

Tomek

W Jetroniku na Opolskiej przegląd auta od A do Z kosztuje 250zł przy takiej cenie beemki

mysle ze warto tyle zapłacic zeby byc pewnym ze wszystko jest OK.

Co do historii napraw musiłbys sie przejechac do InchCape'a na bielany i po podaniu

VIN'u drukną co było robione ale nie liczyłbym na to ze przez 10 lat ta beemka była

naprawiana tylko i wyłącznie w serwisie (chociaz nie jest to wykluczone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od razu sie dogadaj z nim, ze jesli doszloby do tranzakcji, to oprocz tego co utargujecie z ceny, to te 250zl za przeglad spusci dodatkowo (albo przynajmniej polowe tego). Koledzy, zerknijcie na kiere. Czy nie macie wrazenia jakby poducha powietrzna byla innej odcieni niz reszta kierownicy? Moze byla strzelona? Tylko pytam... :|

A co do przebiegu to mozliwe. jest to 16 000 rocznie. Moja byla e36 z 97 roku miala jakos 190 000. Ja w tej chwili robie swoja okolo 10 000 rocznie, wiec ten przebieg moze nie jest krecony. Zreszta kiera nie wyglada na przetarta, o ile jest ona od nowosci. Samochod ladnie sie prezentuje. Wszystko tak jak fabryka dala, zadnych dodatkow, bajerow. Wyglada na zadbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do historii napraw musiłbys sie przejechac do InchCape'a na bielany i po podaniu

VIN'u drukną co było robione ale nie liczyłbym na to ze przez 10 lat ta beemka była

naprawiana tylko i wyłącznie w serwisie (chociaz nie jest to wykluczone).

Niestey w InchCape można sprawdzić auto sporowadzone z Niemiec lub kupione i serwisowane w Polsce. Przynajmniej tak mi powiedzieli gdy kupowałem swoją. Inne kraje nie widznieją w ich rejestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...