Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sobotnio-niedzielna mordęga z tapicerką ;)


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyłem w końcu taką podsufitkę jak chciałem. Stara pomimo prób reanimacji nadawała się tylko w kubeł- sypała się i rozklejała. Nie mniej jednak udało się dorwać tą... ładnie wyprać, wysuszyć... i... i tu zaczyna się rzucanie mięsem ;D

1- ja rozumiem wszystko, ale... prowadzenie wiązek kabli na nowo, dokupowanie uchwytów na kable, zapinek, zacisków, blaszek itp. - co by wszystko było tak jak trzeba a nie jakieś druciarstwo i partactwo. prawie 100 pln wydałem na de duperele w aso ;p no ale za to wszystko jest na miejscu.

2- jedyna rzecz którą mogłem odwrotnie założyć to lampki... za osłonami słonecznymi ;D ofkorz lewą dolutowałem do prawej do czytania i odwrotnie - więc nie obeszło się bez poprawek ;)

3- metalowe zapinki na wagę złota - łatwo skrzywić, niestety jedna sztuka kosztuje 6.50 !!!! a na jedeną stronę przypada 7 takich... 3 na przód, 4 na tył, łącznie 14 zapinek.

Co się z tym nap**** żeby nic nie pobrudzić (co chwila mycie rąk :D) i nic nie "załamać" nie ukruszyć itp. itd. - to tylko ja wiem ;) Ile się narzucałem ch**** na tego kto te wiązki z kablami przede mną układał (to nie było fabryczne!) to też moje... no ale wszystko wróciło do stanu pierwotnego i pasuje jak tata w mamę w noc poślubną.

img1610.jpg

img1614e.jpg

img1615.jpg

img1619.jpg

img1621q.jpg

A przy okazji wymienione filtry powietrza, klimy takie tam inne duperele, auto odkurzone, wypachnione... normalnie aż się nie chce z niego wyłazić bo ładnie i zimno ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo się narobiłeś i widac efekt co jest najważniejsze.Jasna podsufitka ładnie się prezentuje.Przy takiej robocie trzeba mieć stalowe nerwy , żeby tak jak pisałeś niczego nie pobrudzic i niczego nie połamać.

prawy słupek prałem jeszcze raz... już sam.. bez pomocy karchera, okazało się, że mydło i szczoteczka czynią cuda ;D

zastanawiam się tylko co zostanie z tej podsufitki za pół roku jarania fajek w aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka samą podsufitke w swojej Bumie i do tego szyberek - fajna sprawa. Czarne wnetrze i jasna podsufitka - miło. Tez paliłem w autku i przestałem ze wzgledu na zapach. Czasem przypale sobie jeszcze w jakims zajeb... korku jak mnie szlag trafia - ale to chyba zrozumiale

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobi się trochę szara i będzie trzeba znowu użyć mydła i szczoteczki ;)

tja, a po rozklejeniu się tapicerki powtórka - spoko satan, tym razem pojdzie szybciej :mrgreen:

jak sprzedawałem astrę to miała żółte smugi od fajek.

Pianka STP tuff stuff sprawił że tapicerka była jak nowa.

Polecam zamiast mydła i szczoteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np też paliłem, a w samochodzie zdarzyło mi się może 2 razy przez ten czas na długiej trasie. ale co postój była fajka, pisze o tym bo strasznie mnie wkurza palenie w aucie,masakra wejdą pasażerowie i zamiast tego ,że nieźle się jeździ bumą czują smród fajek i to jest na pierwszym planie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobi się trochę szara i będzie trzeba znowu użyć mydła i szczoteczki ;)

tja, a po rozklejeniu się tapicerki powtórka - spoko satan, tym razem pojdzie szybciej :mrgreen:

jak sprzedawałem astrę to miała żółte smugi od fajek.

Pianka STP tuff stuff sprawił że tapicerka była jak nowa.

Polecam zamiast mydła i szczoteczki

no bo ja nie mam co robić... jak za 80 PLN mi gość przyjedzie do domu i wypierze swoim sprzętem.... ;p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to samo czeka bo szyber się rozsypał już zdjęta czym ja tej tapicerki nie kleiłem

ta gąbka z podniej się sypie i nic klej nie trzyma na razie jeżdże bez bo niemam cierpliwości jakieś wiaderko melissy musze zaparzyć to się wezmę do tego dalej <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to samo czeka bo szyber się rozsypał już zdjęta czym ja tej tapicerki nie kleiłem

ta gąbka z podniej się sypie i nic klej nie trzyma na razie jeżdże bez bo niemam cierpliwości jakieś wiaderko melissy musze zaparzyć to się wezmę do tego dalej <bmw_1>

chłopaki w sośnicy koło kątów wrocławskich mają multum tapicerek z szyberem... za to co się napolowałem na taką bez to moje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...