Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Taka nowa odmiana spotu - ORSZAK WESELNY BMW -


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Switnie to wyglada jak kilka tygodni wczesniej kazdy chetny i na 100% pewny a kilka dni przed kazdemu cos wypada ,dzieje sie z autem itp. Spoko,zaraz rozpoczna sie komentarze ze sie czepiam i glupoty gadam ale tak to wyglada
Oczywiste jest,że na AWV nikt nie liczył,co do reszty którzy odpadli...no cóż widocznie musieli miec faktycznie ważne powody skoro nie będą z Pauliną i Marcinem w tak ważnym dniu ich życia.

Panowie spokojnie , kto moze ten przyjedzie nic na siłe , skoro faktycznie awaria

furaka to sprawa jak najbardziej zrozumiała <bmw_2>

Pozdro i do zobaczyska :lol: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiste jest,że na AWV nikt nie liczył,co do reszty którzy odpadli...

Super... We wtorek się dowiedziałem że rodzina się zjeżdża do mnie na jakiś obiad i nie mogę się zjawić na orszaku - wiedziałem wcześniej to napisałem. Jak bym mógł to bym przyjechał bo wiem że taki dzień jest tylko raz w życiu.

Następnym razem nawet jak miałbym być to na żadną listę się nie wpisuje bo po co... każdy wie że nie przyjadę i tak. Teoria idealna.

Jeszcze raz Mordulec i Pola życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji ślubu :party: i przepraszam, że nie mogłem się zjawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest,że na AWV nikt nie liczył,co do reszty którzy odpadli...

Super... We wtorek się dowiedziałem że rodzina się zjeżdża do mnie na jakiś obiad i nie mogę się zjawić na orszaku - wiedziałem wcześniej to napisałem. Jak bym mógł to bym przyjechał bo wiem że taki dzień jest tylko raz w życiu.

Następnym razem nawet jak miałbym być to na żadną listę się nie wpisuje bo po co... każdy wie że nie przyjadę i tak. Teoria idealna.

Ojej,nie chciałem Cię urazic.Jak pojawisz się w Nysie to opijemy Twój PIERWSZY zlot.No chyba,że coś Ci wypadnie i jednak nie przyjedziesz... uklon_bmw

[ Dodano: 20 Czerwiec 09, 18:47 ]

Wracając do tematu.Sam orszak myślę,że można uznac za udany.Stała ekipa nie zawiodła.Paulina i Marcin jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i niech zawsze świeci Wam takie słoneczko jak dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było, pogoda dopisała :) mam nadzieje ,że wesele też będzie udane :party: bmw_beer bmw_beer bmw_beer

jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej lepszej drodze życia.

Ekipa fakt dopisała, poza tym fajnie się leciało w 3 3ki na Wrocław <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, orszak sie udał było zdaje sie 10 beemek,

właśnie z Anią pijemy weselną zdobycz z bramy ( która Pola chciała sforsować tyłem :mrgreen: ) hehe ogólnie spoko

pozdro dla wszystkich obecnych i raz jeszcze Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mordulec napisał, że będzie trochę jeżdżenia to nie przyszło mi do głowy że aż tyle. Tak czy inaczej wjeżdżając na stacje komp wskazywał że zostało mi paliwa na 5km :mrgreen: mam nadzieję że reszta ekipy również dojechała szczęśliwie i bez przygód do domu.

Wydaje mi się, że Nowożeńcy zadowoleni byli z naszej obecności... <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest,że na AWV nikt nie liczył,co do reszty którzy odpadli...

Super... We wtorek się dowiedziałem że rodzina się zjeżdża do mnie na jakiś obiad i nie mogę się zjawić na orszaku - wiedziałem wcześniej to napisałem. Jak bym mógł to bym przyjechał bo wiem że taki dzień jest tylko raz w życiu.

Następnym razem nawet jak miałbym być to na żadną listę się nie wpisuje bo po co... każdy wie że nie przyjadę i tak. Teoria idealna.

Ojej,nie chciałem Cię urazic.Jak pojawisz się w Nysie to opijemy Twój PIERWSZY zlot.No chyba,że coś Ci wypadnie i jednak nie przyjedziesz... uklon_bmw

quote]

Popieram w 100% Foresta :D:D

Szkoda że nie mogłem byc.... dzisiaj jeszcze rozszczelnił mi sie ten łacznik od wspomagania i płyn mi wycieka.... mam jakiegos pecha w tym tyg;/

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PARY MŁODEJ !! szkoda że nie mogłem byc... ale pech to pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wielkie za przybycie i jak to określili moi goscie weselni takiego "orszaku" to się

nie spodziewali , generalnie wiekszosci koparki pospadały :lol: sąsiad nawet stwierdził

ze zamienia Octavie na Beemke bo jak bedzie sie żenił to tez chciałby miec taki peleton

za sobą :lol: generalnie odwaliliście kawał dobrej roboty , normalnie łezka w oku :wink:

Prezent MAXBIMMEROWY super , rewelacyjna pamiątka serdecznie DZIĘKUJEMY uklon_bmw <bmw_2>

Postaram sie jutro cos wiecej napisac i moze pare zdjec wrzucic z przejazdu

(oczywiscie jak ktos ma zdjecia to bardzo prosze podeslac na -> mord@go2.pl )

Dzis jestem mega wymeczony i śmigam się przytulic do mojej nowej żony :wink:

Pozdrawiam wszystkich którzy poświecili deczko czasu i bajurki zeby nas odprowadzic

w tej ostatniej dordze , po której nic juz nie bedzie takie samo (tak twierdzą żonaci ) :lol:

UPDEJT :

"Orszakowcy" którzy nie otrzymali wódeczki prosimy o kontakt , w miare możliwosci przy

najbliższej okazji spocie/zlocie przekażemy odpowiednio oznakowane 500ml bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wolna chwila ;) więc ja i chcę dodać coś od siebie :)

Przyłączam sie do posta mojego męża i dziękuje Wam z całego serca za tak wspaniały orszak, za czas, który na to poświęciliście, za cudowny prezent, który zawsze będzie przypominał nam o Was (już zajmuje honorowe miejsce uklon_bmw ), ale przede wszystkim chciałabym podzięwać Wam za to, że spędziliście z nami te najważniejsze chwile w życiu uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Taki orszak to sprawa bezcenna, nie da się tego opisać słowamiten (kto to przeżył, to wie o jakich odczuciach piszę). Pozostaje nam tylko serdecznie Wam podziękować. Mogę również mieć nadzieję na to, że niektórym z Was będziemy mogli odwdzięczyć się tym samym uklon_bmw <bmw_2> :D :mrgreen:

Dziękujemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jest jakiś filmik z przejazdu tropem węża

Niestety tym razem ani ja ani Pola nie moglismy wystawac przez szyberdach w czasie

jazdy wiec materiału z przejazdu jest bardzo mało , niemniej jednak postaram sie

cos z tego poskładac :wink: i oczywiscie taka prosba jesli ktos z naszych szanownych

uczestników orszaku ma jakies zdjecia / filmiki z przejazdu kolumny to prosze o

podesłanie do mnie na maila -> mord@go2.pl :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bedę przyklejał antenę od radia,która (wiadomość dla nie orientujących się w temacie) została wyrwana przez balon do niej przyczepiony :mrgreen:

Orszak niesamowity, cały Wrocław w jedną i drugą stronę kilkanaście bawarek, no piękna sprawa. Pozdrowionka dla nowożeńców :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Mordulec

Troche to trwało ale powoli zaczynam nadganiac zaległosci w składaniu filmów <bmw_3>

W zwiazku z czym serdecznie zapraszam a własciwie zapraszamy z moją małżonką

do obejrzenia filmu z orszaku weselnego <bmw_1>

Niestety film w wersji tylko do pobrania , poniewaz szkoda mi było wycinac i na siłe

dopasowywac do 10 minut zeby zmiesciło sie na youtubie dlatego trwa 15 minut z

kawałeczkiem , zajmuje około 190 mega i dzieki temu jest w dosc dobrej jakosci :wink:

Jeszcze raz SERDECZNE PODZIEKOWANIA dla tych ktorzy towarzyszyli nam w tych

wyjątkowych chwilach uklon_bmw

LINK DO KLIPA : http://www.maxbimmer.pl/gosc/TEMP2/orszak-weselny.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...