Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


maglownica regeneracja


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie chcesz sam sobie zregenerować? Zestaw naprawczy febi w IC kosztuje coś kolo 150 zł. Rozłożenie wszystkiego jest na poziomie wymiany klocków hamulcowych. Polerujesz listwę, wymieniasz wszystkie części i masz jak nówkę. Mówię oczywiście o maglu ze wspomaganiem. Jak na giełdzie pytałem się ile za regenerację, to powiedzieli mi 900 zł, chyba byli po :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie chcesz sam sobie zregenerować? Zestaw naprawczy febi w IC kosztuje coś kolo 150 zł. Rozłożenie wszystkiego jest na poziomie wymiany klocków hamulcowych. Polerujesz listwę, wymieniasz wszystkie części i masz jak nówkę. Mówię oczywiście o maglu ze wspomaganiem. Jak na giełdzie pytałem się ile za regenerację, to powiedzieli mi 900 zł, chyba byli po :party:

hmmm, jak zabki beda zjechane to bedzie lipa z regeneracja.

Juz myslalem o samodzielne jregeneracji.

w katowicach mi poelcali na beemce klubu, krzycza 350zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jets jakis tak izaklad we wrocku lub okolicach?

jest... w mirkowie, nazwy niestety nie pamiętam :/

dają na to 12 miechów gwarancji... ale lepiej kup używkę ;)

ulica rzemieślnicza 15 bodajże. Jest jeszcze koleś na starym mieście, (chyba na jagiellończyka), też daje gwarancję, ale dziupla straszna i zaufania nie wzbudza. Zresztą jak mu coś nie wychodzi to dzwoni po radę do tych z Mirkowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jak zabki beda zjechane to bedzie lipa z regeneracja.

Rozbierz magiel i zobacz w jakim stanie jest listwa. Jeśli nie jest pordzewiała i nie ma wżerów, to polerujesz i zakładasz nowe części. Listwa chodzi razem z poprzecznym "ślimakiem" i to raczej nie będzie luzu, ponieważ pracuje to wszystko na stożku, a listwa do "ślimaka" dociskana jest przez teflonową wkładkę przez sprężynę i podkładki pod tą dużą śrubą. Wkładasz magiel w imadło i sprawdzasz czy ma luzy czy nie. Listwa chodzi w teflonowych wkładkach, które też wymieniasz. Jak rozbierzesz to obadasz i zobaczysz jakie to proste, jak będzie nie halo, to dasz do regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...