Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przepływka


sowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :!: W mojej "fałce" ostatnio, między innymi zabrałem się za czyszczenie przepływki i tak ją wyczyściłem, że nic nie zostało z niej, tzn. ukruszyły się te płytki w środku (zostało tam jeszcze troszkę tej płytki :rotfl: ). Po zamontowaniu silnik pracuje jak wcześniej, czyli równo i zwija się jak powinien (tak mi się wydaje).

I teraz kilka pytań:

Co sądzicie o tych tańszych przepływkach (zamienniki), bo ponad 900 zł za bosha powaliło mnie, (wydatek tego typu oddala mnie od wyjazdu na urlop), jak się mają jakościowo takie przepływki, używa ktoś z Was jest sens :?:

Po czym poznać że przepływka siadła :?: Silnik chodzi tak samo po uszkodzeniu jak i przed (może była padnięta wcześniej :?: ), a z ciekawości ją odpiąłem całkowicie i żadnej reakcji :suchy:

I kolejne pytanie: czy po założeniu nowej trzeba podłączyć pod kompa żeby wykasować błąd, czy samoistnie zaadoptuje zdrowy sprzęt :?:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to fałka, ale przepływka gdy pada silnik dostaje zamuły po naciśnięciu lekko na gaz masz jakieś dziwne przydławienia - musisz depnąć naprawdę porządnie i dopiero od około 1500-2000 coś się zaczyna dziać.

Co do prezpływki to kupuj używkę i jeździj dalej :) Jak chcesz mam przepływkę od e36 coupe 2.0 z jedną blaszką (druga połamana) na zbyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowa napisał/a:

a z ciekawości ją odpiąłem całkowicie i żadnej reakcji :suchy:

to znaczy że nie działa

Domyślam się, tylko że silnik chodzi równo płynnie, tak samo jak przed jej uszkodzeniem i z tego powodu pytam jakie objawy są gdy przepływka przestaje spełniać swoją funkcję :wink:

Nie wiem co to fałka

Jest to m62 b44 czyli V8 :wink:

Co do prezpływki to kupuj używkę i jeździj dalej :)

Tak jak do tych tanich nowych, tak i do używanych jakoś nie mogę się przekonać :|

Nikt z Was nie ma doświadczeń z tymi tanimi :?:

[ Dodano: 29 Maj 09, 02:01 ]

Jak chcesz mam przepływkę od e36 coupe 2.0 z jedną blaszką (druga połamana) na zbyciu :)

borsuk, dzięki za ofertę ale tam jest całkiem inna przepływka bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...