Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z elektryką szyby (wadliwy modół)


szafarzszafarz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie :cry: :cry:

Od dłuższego już czasu mam problem z elektryczną szyba mojej buni. Moje bmw to e36 sedan 4xel. szyby, autko jest z maja 1993r. Zepsuła mi się szyba lewy przód (od kierowcy), pytałem elektryka i wadliwy jest moduł (spalił się), dowiedziałem się że niestety tylko te starsze wersje mają ten moduł jest on dokręcany do silniczka el szyby pod tapicerką drzwi, niżej foto.

DRODZY KOLEDZY proszę o jakąś pomoc bo nigdzie nie mogę dokupić tego modułu może ktoś ma na pozbyciu, albo jakąś pomoc jak podłączyć to bez tego modułu jakoś na krótko choć pewno będzie ciężko

90de6055.jpg

83ff0da7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... albo jakąś pomoc jak podłączyć to bez tego modułu jakoś na krótko choć pewno będzie ciężko

Co znaczy "na krótko"? Ja mam nadzieję, że to chodzi o to że na krótki okres czasu chcesz porzyczyć ten moduł żeby np zamknąć szyby. Jeśli natomist uważasz, że można ominąć ten moduł to pozwól że wyprowadzę Cię z błędu. Nie ma szans!!! Nic nie kombinuj w instalacji bo to przyniesie większe straty niż korzyści.

Jeśli nie znajdziesz tego modułu, to podrzuć go do mnie do wro. Nic nie obiecuje, ale może się da ten moduł naprawić.

Jeszcze jedno pytanie. Jesteś na 100% pewien, że to problem w module? Sparwdziłeś bezpieczniki, przekaźniki? Może któryś z Twoich znajomych ma taki moduł żeby go podstawić. Wtedy będziesz miał pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przekaźniki i bezpieczniki sprawdzałem nawet kupiłem książkę "sam naprawiam BMW" i wszystko jest ok. na krótko to myslałem jednak coś pokombinować i na stałe to zrobić, ale jak odradzasz to będę szukał tego modułu. Jak nie znajdę to się do Ciebie odezwę i może Ty mu coś poradzisz. Z góry dzieki. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...