Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


MCPERSONY BMW E36 JAK POWINNY BYC ZŁOŻONE???


pio55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko odnośnie mcpersonna w bmw e36 316i mianowicie obciełem spreżyny i po obcieciu górne mocowanie spreżyny czyli górny kielich przekrecił sie do wewnatrz nadkola a przed obcieciem był ustawiony ta wyzsza czescia na zewnatrz auta teraz jest odwwrotnie i teraz opada pytanie????? czy przekrecenie górnego talerzyka nie spowodowało zmiany kata koła lub nie prawidłowe ułozenie sie na łozyskach mcpersona prosze o rade poniewaz telepie mi kierownica a cala reszta zawiech jest ok koła tez wiec pozostaje mi jeszcze to a po zatym jak jade po nie równosciach czy dziurach uderzenia przenoszone sa na kolo kiernicy i lata na wszystkie strony prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnośnie mcpersonna w bmw e36 316i mianowicie obciełem spreżyny i po obcieciu górne mocowanie spreżyny czyli górny kielich przekrecił sie do wewnatrz nadkola a przed obcieciem był ustawiony ta wyzsza czescia na zewnatrz auta teraz jest odwwrotnie i teraz opada pytanie????? czy przekrecenie górnego talerzyka nie spowodowało zmiany kata koła lub nie prawidłowe ułozenie sie na łozyskach mcpersona prosze o rade poniewaz telepie mi kierownica a cala reszta zawiech jest ok koła tez wiec pozostaje mi jeszcze to a po zatym jak jade po nie równosciach czy dziurach uderzenia przenoszone sa na kolo kiernicy i lata na wszystkie strony prosze o pomoc

było se palca uciąć a nie sprężyny ;p a nie katować biedne 316i ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palca panie mądralinski to możesz sobie obciac sam lub co tam uważasz innego. A takie durne odpowiedzi to zachowaj sobie dla siebie. A sprezyny musiałes przyciac poniewaz jedna z nich pekla a poniewaz narazie nie mam kasy to nie miałem innego wyjscia do puki nie kupie nowych. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz sie męczyc z tym stanem dopoki nie nazbierasz kasy na normalne spręzyny.Cięcie ich zmienia całkowicie ich charakterystykę pracy wiec inaczej zachowuje sie amor,łożysko z poduchą dostają łomot a i tak nie są w stanie utrzymać wszystkiego w kupie i reszta drgań przyjmują drążki kierownicze.Z natury nie jestem pesymistą ale w takim stanie niedługo kasę trzeba będzie ładować w całą zawiechę.A co do obcinania sprężyn to drut i tyle.Z demobilu jest tego od groma w rozsądnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam po czesci kolege rozumiem bmw_beer bo np. auto jest mi niezbedne kazdego dnia! nie moze stac nawet jeden dzien a czesto bywa ze ani grosika zbednego..... i wtedy kombinacja na całego co zrobic zeby jezdzic a narazie nie dolozyc :oops: ehh... bywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...