Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak to będzie


devil8810

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak to będzie jeździło... miałem małą kolizję z autobusem i w efekcie beta wylądowała u blacharza ( :( ) jak myślicie? Czy takie uszkodzenie może wpłynąć na późniejszą fizyke jazdy? Co prawda po kole nie zebrałem ale to przełamanie na kufrze mnie jakoś zanipokoiło;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu... to mnie ździebko uspokoiliscie :). Lubię sobie przydepnąć a wolałbym nie penetrowac przydrożnych rowów :P . Oby wyszło jak rzeczą znawcy bo żal by mi było się rozstać z tym samochodem, może nie jest to jakiś super wypas ale dla mnie to więcej jak samochód (takie zboczenie zawodowe hehe :P) thx <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie pojęcia jakimi autami ludzie jeżdżą. Wszystko zależy od tego kto to naprawia, czy ma pojęcie o tym co robi i odpowiedni sprzęt. Robiłem Subaru imprezę WRX STI 6miesięczną po dachu, odjechała później jako niebita, igiełka do sprzedania,ktoś nią teraz zapierdziela pewnie po 200km/h. Nówkę mondeo 3miesięczne po takim strzale, że tylne lewe koło wjechało 27 cm do przodu, też ludzie nim jeżdżą i są bardzo zadowoleni. Twoje autko można powiedzieć, że jest draśnięte :) jak robi je ktoś o sporej wiedzy i umiejętnościach to będzie się jeździć tak samo lub lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak jak przedmowca....wczoraj bylem w warsztacie, calkiem przypadkiem.....tam to sie nie pierd......AUDI A4 z 3 spawana...nie ma ze boli, ćwiara wycięta - ćwiara wstawiona, punta i inne wynalazki, że ciężko rozpoznać też stały i kup tu panie auto w Polsce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić bartez takie szopki to nie tylko w Polsce. Niemcy(zazwyczaj to jakieś Turasy,ale za naszą zachodnią granicą) robią to samo, nieco dalej aż po Włochy to samo się dzieje. Z tym że tam robią nowsze auta, bo starszych się nie opłaca. Niemcy to wogóle nieporozumienie co wyprawiają, jak robią blacharkę to nie wycinają starej skorodowanej blachy tylko trochę wbijają i na wierzch spawają nową. Kiedyś też myślałem, że jak kupować auto to z zagranicy, niestety wszędzie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie blacharz się spisał medalowo, po remoncie pewnie zostana niewielkie ślady, autkiem faktycznie, jeździ się lepiej jak jeździło, teraz jeszcze lakierek, zderzaki już mocowane więc powinno być elegancko, zmieniłem lampy i zderzak (na co pewnie większość będzie kręcić nosem, ale myślę że i to przetrzymam:P) totez jak narazie wszystko wyszło in plus;] thx za wsparcie w ciężkich chwilach <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...