Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nysa - 2009


damiano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Ekipa z Nysy dziekuje za wspaniały mecz ,dokończymy drugą połowe za rok <bmw_2>

Jak za rok ?? W sierpniu druga połowa , chyba ze oddajecie walkowerem :P

Meczyk faktycznie "mocny" , bramek moze nie padło wiele ale nabiegałem się tyle

jakbysmy grali 2x90 minut , powoli zaczynają mnie dopadać zakwasy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Nysy dziekuje za wspaniały mecz ,dokończymy drugą połowe za rok <bmw_2>

Jak za rok ?? W sierpniu druga połowa , chyba ze oddajecie walkowerem :P

Meczyk faktycznie "mocny" , bramek moze nie padło wiele ale nabiegałem się tyle

jakbysmy grali 2x90 minut , powoli zaczynają mnie dopadać zakwasy :lol:[/quote

Jak do sierpnia niewiem czy zakwasy mi puszczą bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy ślicznie za cudną imprezkę, bawiliśmy się świetnie, super ekipa i atmosferka <bmw_1> mimo wody w namiocie, błota w butach i bąbli yy... w róznych miejscach :roll: bylo swietnie i wesolo... nawet panowie "koksik" i "sikacz" byli przezabawnym urozmaiceniem wieczorku :P zjazdy na gole pudlo w blocie tez niczego sobie :mrgreen: fajnie ze moglismy was lepiej poznać <bmw_2> dzieki wielkie :) pozdrawiamy <bmw_3>

P.S. Alaszi kury juz na Ciebie czekaja na ranczo :D co do interesu to jestem jak najbardziej za "wspólniku"

Brzoza i Anusiak :mrgreen:

[ Dodano: 19 Lipiec 09, 20:38 ]

Dziękujemy ślicznie za cudną imprezkę, bawiliśmy się świetnie, super ekipa i atmosferka <bmw_1> mimo wody w namiocie, błota w butach i bąbli yy... w róznych miejscach :roll: bylo swietnie i wesolo... nawet panowie "koksik" i "sikacz" byli przezabawnym urozmaiceniem wieczorku :P zjazdy na gole pudlo w blocie tez niczego sobie :mrgreen: fajnie ze moglismy was lepiej poznać <bmw_2> dzieki wielkie :) pozdrawiamy <bmw_3>

P.S. Alaszi kury juz na Ciebie czekaja na ranczo :D co do interesu to jestem jak najbardziej za "wspólniku"

Brzoza i Anusiak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mówi- było mineło :(

Zostaje tylko czekać do następnego spotkania gdzieś w plenerze- kwestia dogadania miejsca i terminu, ale wszystko będzie na forum :D

bmw_beer :gril: bmw_beer :gril: bmw_beer :gril: bmw_beer :gril: bmw_beer :gril: bmw_beer :gril: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo deszczu który trochę zepsuł zabawę było (jak zresztą zawsze) świetnie.Stała ekipa nie zawiodła,ośrodek - a byłem tam pierwszy raz - bardzo mi się spodobał.Mordulec szacun za tą miodówkę - pychota.Przepraszam wszystkich za Shermana Shelmę która trochę hałasowała ale nie mieliśmy gdzie jej zostawić.Pozdrawiam też ekipę BKP bo jak widzę zaczynają tu zaglądać :mrgreen: Mam sporo zdjęć,powybieram najlepsze i wyślę Mordulcowi na emairu.Na przyszłość - dziewczyny niech uważają późnym wieczorem na damską ubikację i nie wybierają się tam same (przygoda Anusiaka i Młodej).Myślę,że wszyscy byli zadowoleni i świetnie się bawili,ci którym się nie podobało i już w sobotę wieczorem zapowiedzieli,że "są pierwszy i ostatni raz" - ja płakać nie będę ale pozdrawiam i życzę szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Stała ekipa nie zawiodła,

No to juz raczej standardzik na plenerach :lol: :drunk:

Mordulec szacun za tą miodówkę - pychota.

Polecam sie na przyszłośc bmw_beer :drunk:

Przepraszam wszystkich za Shermana Shelmę która trochę hałasowała ale nie mieliśmy gdzie jej zostawić.

Forest daj spokój przeciez nikomu Szelma Szelmowska nie przeszkadzała , Sliwa

robił wiecej hałasu niz ona wiec rilaks :drunk: Nastepnym razem tez ją zabierzcie ze

sobą <bmw_2>

ci którym się nie podobało i już w sobotę wieczorem zapowiedzieli,że "są pierwszy i ostatni raz"

Buehehe no to trzymamy tych Panstwa za słowo :lol: jak cos to najwyzej Forest powtórzysz

tą swoją sentencje ".... costamcostam nie zmuszaj mnie kolego zebym wystawił Ci

krzesełko za namiot ... " czy jakos tak :lol: bmw_beer :drunk:

Impreza dobra tylko te zakwasy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehe no to trzymamy tych Panstwa za słowo jak cos to najwyzej Forest powtórzysz

tą swoją sentencje ".... costamcostam nie zmuszaj mnie kolego zebym wystawił Ci

krzesełko za namiot ... " czy jakos tak

aaahahahaha żałuje, że mnie przy tym nie było... Forest bmw_beer :drunk:

Teraz troche na poważnie. Lista osób, które się zapisały na wyjazd jak zwykle pękała w szwach, a z 28 aut przybyło (jak Mordulec naliczył) 18. Na przyszłość nie wpisujcie się na tą liste jeśli nie macie zamiaru jechać, albo napiszcie, że wam coś wypadło i nie będziecie. Dzięki temu unikniemy problemów organizacyjnych typu miejsce parkingowe, miejsce na namioty. O takich rzeczach trzeba pomyśleć wcześniej a nie w dniu przyjazdu poza tym nikt na was na darmo nie będzie czekał w umówionych miejscach.

Obecnym na Nysa Summer Patrol First Edyszyn dzięki wielkie za świetną zabawe i kapitalnie spędzony czas :) Nie mogę się doczekać kolejnego razu <bmw_3> bmw_beer :drunk: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

[ Dodano: 20 Lipiec 09, 12:11 ]

foty

[ Dodano: 20 Lipiec 09, 12:12 ]

jpg

[ Dodano: 20 Lipiec 09, 12:13 ]

foty

[ Dodano: 20 Lipiec 09, 12:18 ]

Wszystkie dobre fotki które zrobiłem wyślę Mordulcowi.Mam ich sporo,właściwie jest na nich każdy kto był więc jeśli ktoś chce je dostac w oryginalnej rozdzielczości niech da znać na mój email

forest.maxbimmer@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie, deszcz nam nie straszny, chociaż byłoby fajnie, gdyby nie padał, szczególnie przy rozkładaniu dużego namiotu ;)

Ekipa sprawdzona, więc było rewelacyjnie, liczę na powtórkę w takim samym składzie bmw_beer

Już nie mogę doczekać się kolejnego wyjazdu :mrgreen:

Ps. Wczoraj jak położyłam się ok 19 to wstałam dzisiaj o 9 :lol: ciekawe dlaczego :wink:

Do zobaczenia :drunk: bmw_beer :gril: :party: :mrgreen: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby na następnym wyjeździe była ładna pogoda i żeby duży namiot nie był potrzebny bo mi się już nie chce Alasziego dźwigać bo to kawał ciężkiej świni jest... :lol: A do meczu też sie troche dołączyłem bo Banan w moich butach popierdzielał bmw_beer A jakby była ładna pogoda i by nie zabrakło 2 osób z patentem to i żaglówkami by można było bokami polatać <bmw_1>

Aha i Chiccoo dzięki za pomoc w rozbiciu namiotu bo sami to byśmy rady nie dali :drunk:

HAHA Śliwa dzięki za agrafke! :mrgreen: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Wszystkie dobre fotki które zrobiłem wyślę Mordulcowi.Mam ich sporo,właściwie jest na nich każdy kto był więc jeśli ktoś chce je dostac w oryginalnej rozdzielczości niech da znać na mój email

Forest jak cos to podeslij do mnie na maila to co masz -> mord@go2.pl

Jak narazie dostałem foty od Kosy i od Chiccoo jak ktos ma jeszcze zdjecia to

przysyłajcie szybciej poskładamy galerie i wrzucimy całosc na strone :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się po południu wysłać fotki,bo teraz śmigam robić bmkę. Sprzedałem kumplowi,teraz mam serwis dożywotni, jak coś klęknie to robię. Dzisiaj wymieniam tuleje tylne wachaczy przednich. [Śliwa] ODDAJCIE MOJE BUTY! ZŁODZIEJE! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się po południu wysłać fotki,bo teraz śmigam robić bmkę. Sprzedałem kumplowi,teraz mam serwis dożywotni, jak coś klęknie to robię. Dzisiaj wymieniam tuleje tylne wachaczy przednich. [Śliwa] ODDAJCIE MOJE BUTY! ZŁODZIEJE! :mrgreen:

No właśnie,biedny Sliwa.Pojechać w klapkach do Zakopanego... :cry:

[ Dodano: 21 Lipiec 09, 08:42 ]

Mordulec,dopiero teraz zauważyłem...co Ty masz w avatarze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Widzę,że wziąłeś sobie do serca słowa Anusiaka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zawitaliśmy na chwilę trochę popiliśmy pogadaliśmy a potem musieliśmy lecieć niestety. Dzięki za wspólnie spędzony czas i następnym razem zabiorę Martę (znaczy się też patent żeglarski :D ) to sobie wspólnie popływamy.

dzięki za imprezkę

aha i dziękuje za pyszną bułkę kiedy grill wysiadł bo na to nie byliśmy przygotowani <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza za wypasie:)Pogoda nie przeszkodziła-ja chyba 2cm urosłem od deszczu:)Dzięki Śliwie i Marcie nie musieliśmy rozkladać namiotu a przejelismy ich M4:)W niedziele wstałem o 8:16 a pod wezyrem juz porządek i błysk:)Dzieki wszystkim za wspolnie spędzony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...