Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e46


AWV

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale nie wierze że ktoś nie ma kom (wpisał 000 zamiast numeru) a będzie odpowiadał na e mail. Poza tym to ogłoszenie chyba długo wisi (ponad 6k odsłon) albo tyle osób to ogląda...

Napisałem do kolesia czekam na odp.

[ Dodano: 26 Czerwiec 09, 00:46 ]

To dostałem od kolesia... :

Zauwazylem, jestes zainteresowany moim samochodem.

Samochód jest w doskonalym stanie.

Jestem pierwszym wlascicielem samochodu. Ja uczynilem oglosic dla samochodu, kiedy bylem w Polsce odwiedzajac moich przyjaciól. Pracuje w Anglii i obecnie mieszka w Londynie.

Powodem Ja sprzedazy samochodu do tego niska cena jest to, ze niedawno przeniósl sie w Anglii i mój samochód jest Polska modelu i ma kierownice po lewej stronie. Jest to bardzo trudne dla mnie do prowadzenia samochodu, poniewaz maja inne regulacje w tym tygodniu i znalazlem tutaj samochodu rodzinnego, który chce kupic.

Samochód ma Polska dokumentów. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. I bedzie obejmowac wszystkie podatki wysylki jezeli jestes zainteresowany zakupem samochodu.

Bedziemy dokonania transakcji za posrednictwem bezpiecznego firmy. Otrzymasz szanse od spólki przetestowac samochód na 7 dni. Czy jestes zainteresowany, aby kupic samochód?

Dziekuje!

PS: samochód jest jak nowy, bez wypadków, bez zarysowan, nie wgniecenia, bez koniecznosci dodatkowych napraw.

Więc auto stoi chyba w Anglii z tego co rozumiem...

Coś mi tu nie pasuję i chyba odpuszczam to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dokonanie transakcji za pomocą bezpiecznej firmy, czyli wpłacisz zaliczkę i cześć jak czapka, już nie raz nie dwa były takie numery, olej definitywnie chyba ,że chcesz trochę kasy popłynąć

edit: ale pisz z nim i wyciągnij jak najwięcej a potem przekaż sprawę na otomoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie wierze że ktoś nie ma kom (wpisał 000 zamiast numeru) a będzie odpowiadał na e mail. Poza tym to ogłoszenie chyba długo wisi (ponad 6k odsłon) albo tyle osób to ogląda...

Napisałem do kolesia czekam na odp.

[ Dodano: 26 Czerwiec 09, 00:46 ]

To dostałem od kolesia... :

Zauwazylem, jestes zainteresowany moim samochodem.

Samochód jest w doskonalym stanie.

Jestem pierwszym wlascicielem samochodu. Ja uczynilem oglosic dla samochodu, kiedy bylem w Polsce odwiedzajac moich przyjaciól. Pracuje w Anglii i obecnie mieszka w Londynie.

Powodem Ja sprzedazy samochodu do tego niska cena jest to, ze niedawno przeniósl sie w Anglii i mój samochód jest Polska modelu i ma kierownice po lewej stronie. Jest to bardzo trudne dla mnie do prowadzenia samochodu, poniewaz maja inne regulacje w tym tygodniu i znalazlem tutaj samochodu rodzinnego, który chce kupic.

Samochód ma Polska dokumentów. Samochód jest zarejestrowany w Polsce. I bedzie obejmowac wszystkie podatki wysylki jezeli jestes zainteresowany zakupem samochodu.

Bedziemy dokonania transakcji za posrednictwem bezpiecznego firmy. Otrzymasz szanse od spólki przetestowac samochód na 7 dni. Czy jestes zainteresowany, aby kupic samochód?

Dziekuje!

PS: samochód jest jak nowy, bez wypadków, bez zarysowan, nie wgniecenia, bez koniecznosci dodatkowych napraw.

Więc auto stoi chyba w Anglii z tego co rozumiem...

Coś mi tu nie pasuję i chyba odpuszczam to auto.

Kolo który pisze łamaną polszczyzną ale przy tym nie popełnia ani jednego błędu ortograficznego w tylu zdaniach :?: :?: :?: :?: Wałek na stówę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...